Tonometr digitální VEROVAL DuoControl Medium z lékárny Benu.cz

0
57

Tonometr digitální VEROVAL DuoControl Medium od výrobce HARTMANN-RICO je k dostání za cenu 1989 Kč. Přejít do obchodu.

Tlakoměr Veroval DUO CONTROL od společnosti HARTMANN je prémiový tlakoměr pro ty z vás, kteří chtějí mít jistotu přesných výsledků a zejména pro osoby se srdeční arytmií nebo její predispozicí. Tento model velmi přesně měří krevní tlak i v případě nepravidelného srdečního rytmu, což běžně dostupné digitální tlakoměry nemohou zaručit. Tlakoměr Veroval DUO CONTROL se pyšní patentovanou kombinací 2 metod měření Duo Sensor: oscilometrické metody, kterou využívá většina domácích tlakoměrů, a poslechové metody, se kterou se setkáte u lékaře při vyšetření pomocí rtuťového tlakoměru a fonendoskopu. Dopřejte si to nejlepší z nabídky tlakoměrů Hartmann s 5letou zárukou.  Hlavní výhody pažního tlakoměru Veroval DUO CONTROL: Patentovaná technologie Duo Sensor využívá 2 metody měření pro přesné výsledky jako u lékaře, takže si vždy správně změříte tlak, i když trpíte srdeční arytmií. Chytrá manžeta Secure fit s technologií Comfort Air zajistí, že si tlak změříte správně a pohodlně. Vyberte si ze 2 velikostí: M, nebo L. Na špatně nasazenou manžetu vás na displeji upozorní i sám tlakoměr, stejně tak kontroluje, zda jste při měření v klidové pozici.Tlakoměr je plně automatický, s velkým, podsvíceným displejem a intuitivním ovládáním. Kapacita paměti ukládá až 100 měření zvlášť pro 2 osoby, umí navíc měřit v režimu návštěva a výsledky měření propojí s aplikací Veroval medi.connect. S tlakoměrem Veroval DUO CONTROL nemusíte dělat kompromisy. Patentovaná kombinace 2 metod měření Duo Sensor vám přesně zkontroluje krevní tlak, a to i když trpíte nepravidelným srdečním rytmem. Oscilometrická metoda je jedna z metod měření krevního tlaku, která spočívá v zachycení změn v tepnách při proudění krve. Jak krev prochází cévami, tak způsobuje jejich vlnění. Poslechová (auskultační nebo také Korotkovova) metoda spočívá v poslechu tzv. Korotkovových ozev, které v ordinaci lékař běžně poslouchá fonendoskopem. Jak si vybrat velikost manžety k tlakoměru Veroval DUO CONTROL? Změřte obvod paže 3 cm nad loketní jamkou a podle něj zvolte vhodnou velikost manžety. Manžeta velikosti M odpovídá obvodu 22 – 32 cm. Manžeta velikosti L odpovídá obvodu 32 – 42 cm. Pokud tlakoměr používají v domácnosti 2 osoby s rozdílnou velikostí paže, můžete si pořídit a používat spolu s tlakoměrem Veroval DUO CONTROL každý svou vlastní velikost manžetu. Jednotlivé velikosti se dají koupit i samostatně. Parametry a specifikace:Typ: Na paži Velikost manžety: Medium 22 – 32 cm, Large 32 – 42 cm Měřené hodnoty: Systolický tlak, diastolický tlak, tepová frekvence, detekce arytmie Paměť měření: Pro 2 osoby (2× 100 měření) režim návštěvy, kdy se výsledek měření neukládá do paměti Napájení: 4× AA (součástí balení). Tlakoměr můžete také nabíjet síťovým kabelem pro tlakoměry Veroval.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Tonometr digitální VEROVAL DuoControl Medium výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here