Microlife Tlakoměr BP B6 Favour.dig.zelený+adaptér z lékárny Benu.cz

0
64

Microlife Tlakoměr BP B6 Favour.dig.zelený+adaptér od výrobce MICROLIFE je k dostání za cenu 1699 Kč. Přejít do obchodu.

Microlife Tlakoměr BP B6 Favourite Blue modrý + adaptér je digitální tlakoměr na paži. Měří oscilometrickou metodou a je určen pro neinvazivní měření krevního tlaku u osob starších 12 let. Tlakoměr Microlife BP B6 Favourite Blue s pokročilými funkcemi lze propojit s počítačem pro vyhodnocování měření aplikací BP Analyzer+. Tlakoměr disponuje pamětí pro 99 údajů měření pro 2 uživatele. Pohodlná manžeta je vhodná pro všechny běžné velikosti ramene (22–42 cm). Vlastnosti:Připojení k počítači USB kabelem a vyhodnocení měření aplikací BP Analyzer+.Pohodlná, tvarovaná manžeta vhodná pro všechny běžné velikosti ramene (22–42 cm).MyBP: Směrnice pro klinicky relevantní průměr měření doporučují alespoň 7 denní období – MyBP sbírá údaje pro klinicky relevantní průměr měření po dobu 28 dní.LED barevná indikace naměřených hodnot. Zobrazení srovnání naměřené hodnoty krevního tlaku s uloženou průměrnou hodnotou.Paměť pro 99 údajů měření pro každého ze 2 uživatelů. Barva: zelená.Tlakoměr Microlife BP B6 Favourite je klinicky testován podle protokolu Britské a Irské společnosti pro hypertenzi a ohodnocen stupněm A/A. Zdravotnická pomůcka Microlife je klinicky testována a doporučena i u dětí (od 12 let), diabetiků, osob s onemocněním ledvin, s obezitou a v těhotenství při preeklampsii.- SFIBsens: Selektivní, vysoce přesná detekce síňové arytmie – atriální fibrilace pro včasnou prevenci cévní mozkové příhody (patentovaná funkce, kterou disponuje celosvětově výhradně značka Microlife).- IHB: detekce nepravidelného srdečního rytmu – srdeční arytmie bez specifikace.- Gentle+ technologie: Zajišťuje optimální rychlost a kontrolu tlaku pro pohodlné měření (dvojnásobná kontrola tlaku krve při napouštění i vypouštění manžety). Indikátor správnosti nasazení manžety upozorní na chybu při nesprávném nasazení manžety.- MAM patentovaná technologie: 3 měření v jednom kroku pro vysokou přesnost měření. Spolehlivé výsledky i při zvýšeném krevním tlaku a následná kontrola léčby.Technická dokumentace:Rozměry přístroje (hl × š × v): 157,5 × 105 × 61,5 mm.Hmotnost: 415 g (včetně baterií).Napájení: 4× 1,5 V alkalické baterie velikost AA nebo síťový adaptér DC 6V, 600 mA.Rozsah měření: 20–280 mmHg (tlak krve), 40–200 úderů za minutu (puls).Balení obsahuje:1 x Kónická samosvorná manžeta velikosti M–L (22–42 cm).4 × AA alkalická baterie.1 x Síťový adaptér. 1 x USB kabel.1 x Stručný návod ke stažení softwaru.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Microlife Tlakoměr BP B6 Favour.dig.zelený+adaptér výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here