Jestliže se zajímáte o péči o vaše tělo, jistě víte, že pokožka i organismus potřebují jinou péči v létě a jinou v zimě. V dnešním článku se zaměříme na to, jak mít krásné vlasy v létě, co vlasy potřebují a jak se o ně správně starat, aby vypadaly oslnivě, byly zdravé, lesklé a bohaté.

Po zimě mohou být vlasy suché, matné a bez života. Je to z toho důvodu, že neměly dostatek výživy, ale snášely každodenní nošení kulichů a čepic a velmi nízké teploty. Aby však zase získaly zpět svoji krásu, držte se těchto pravidel:

1. Aby byly vlasy zase krásné, potřebují dostatek hydratace. Pro jejich obnovu a správnou péči zařaďte do péče i zvýšení příjmu tekutin. Nejlepší volbou je čistá voda, naopak se nedoporučují detoxikační kúry se zeleným nebo jiným čistícím čajem. Ty odvádí vodu z těla a tím dehydratují pokožku celého těla, tedy i vlasovou pokožku. Hydrataci podpořte i speciálními hydratačními šampony a balzámy.

2. Pěstujete si dlouhé vlasy? Bohužel u mnoha žen neznamenají dlouhé vlasy zákonitě i krásné vlasy. Některé ženy se snaží jít proti přírodě, a i když ke krásné bohaté a dlouhé hřívě nemají genetické dispozice, stále se za každou cenu snaží mít vlasy co nejdelší. Pokud si přejete, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a bohatě, běžte si před létem zastřihnout konečky ke kadeřnici. Vlasy tím získají zdravější vzhled a budou působit objemněji.

3. Nepřesušujte vlasy příliš horkým vzduchem. Pokud si vlasy rády fénujete, vždy používejte kvalitní fén, který obsahuje více možností nastavení teploty. Takovým fénem je například i profesionální vysoušeč vlasů Orava HD-421, který nabízí 2 rychlosti proudění vzduchu a 3 stupně nastavení teploty. Najdete na něm také praktické tlačítko Cool, které okamžitě zchladí vzduch pro lepší fixaci a větší objem účesu. S vysoušečem vlasů Orava budete mít krásné vlasy jako od kadeřníka! U cestování s vysoušečem vlasů oceníte také to, že má sklopnou rukojeť a snadno se vám tak vejde do cestovní nebo sportovní tašky a nezabere vám tolik místa. V balení naleznete i nástavec na koncentraci vzduchu pro lepší komfort při vysoušení vlasů.

Líbí se vám profesionální vysoušeč vlasů Orava HD-421? Prohlédněte si jej na www.orava.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here