Je to o prsa

0
1860

Patříte mezi ženy, které nejsou spokojené se svými ňadry? Možná toužíte po větších, možná byste chtěly raději menší přednosti. V každém případě se můžete obrátit na plastickou chirurgii, která vyjde vstříc právě vašim požadavkům.

Nejrozšířenější operace

Mezi nejčastější plastické operace se řadí zvětšení poprsí pomocí silikonových implantátů. Mnohé ženy, které roky touží po větších ňadrech, si tak mohou konečně splnit svůj sen a mít poprsí, díky kterému se jim zvýší sebevědomí.

Některé z žen pak touží po upravení tvaru a plnosti ňader. Také tento problém plastická chirurgie řeší. Hlavním cílem plastiky jsou vždy krásná prsa, ať už se prsa zvětšují, zmenšují nebo modelují.

K čemu plastika přihlíží

Klinika LaserEsthetic je ideálním místem, kde se o vás postarají profesionálové, kteří berou v úvahu nejen požadavky na velikost poprsí, ale také vám poradí, jak plastickou chirurgií podpořit krásu a přirozenost vzhledem k vaší postavě.

Co je trendy

V současnosti nejsou příliš velká ňadra moderní. Také chirurgové vám potvrdí, že rozhodně vede přirozenost. Časté jsou tak modelace prsou. Pokud byste si nechali prsa zvětšit až moc, tak časem a působením gravitace povolí kůže na hrudníku a poklesnou i implantáty. Menší a přirozenější implantáty jsou mnohem vhodnější a okolí ani nemusí poznat, že máte prsa zvětšená či vymodelovaná.

Proč plastika pomáhá

Náš vzhled má největší vliv na naši psychiku. Každý je také spokojený s něčím jiným, a pokud vás povislá nebo malá prsa opravdu trápí, tak může trpět vaše sebevědomí i psychická pohoda. Tento stres a pocit méněcennosti se může projevit na vašem zdravotním stavu, na celkové náladě, která výrazně ovlivňuje taky mezilidské vztahy. V takových případech, kdy vám váš vzhled působí starosti a nepříjemné pocity, je úprava ňader rozhodně na místě.

Výhody a nevýhody plastiky prsou

Plastická operace prsou patří mezi časté zákroky plastické chirurgie a kromě estetických problémů řeší také zdravotní problémy.

Zdravotní důvody

Ženy, které podstupují operaci a plastiku prsou ze zdravotních důvodů k tomu mají většinou dva důvody. Prvním jsou příliš velká prsa, která způsobují bolesti zad a také deformaci páteře, na místě je tedy zmenšení prsou. Druhým důvodem je odstranění prsu z důvodu nemoci či nádoru. Následná modelace nového poprsí pomáhá ženám, aby se s tímto vyrovnaly a opět se cítily sebevědomě.

Estetické důvody

Estetické důvody jsou pak, aby se ženy cítily atraktivní, psychicky vyrovnané a přitažlivé samy pro sebe i pro své partnery a okolí.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here