Jak docílit harmonie těla i duše?

0
3274

Pro náš kulturní okruh byl vždy rozhodující především názor západní medicíny. S novými poznatky a především s objevováním starých kultur se však i u nás často setkáváme s názory, že věda a léky vše nevyřeší. A mnoho lidí si již vyzkoušelo, že na tomto tvrzení je velký kus pravdy. Značná část fyzických obtíží pramení z toho, že nejste v duševní pohodě a naopak. Jak tedy docílit souznění těla a duše?

Bachovy květinové esence

Psychika člověka je velmi křehká a dostat se po duševní zátěži do určité pohody bývá často běh na dlouhou trať. Problémy způsobené duševní nepohodou pak mohou vést k onemocnění, které se projeví také fyzicky, proto pokud můžete, předcházejte tomu. Terapie pomocí bachových květinových esencí může být jednou z účinných prevencí. Bachovy esence pracují s podobným principem jako homeopatie. Jde o jednoduchý, ale za to velmi účinný systém třiceti osmi květinových vůní, díky kterým docílíte emoční rovnováhy. Velmi jednoduše lze říci, že květinové esence působí na negativní emoce, jako je strach, úzkost, vyčerpanost atd. a pomáhají je harmonizovat. Tím pádem se na svět kolem můžete opět podívat jasně, objektivně a bez emocí. Díky tomu se ustaluje veškeré energické proudění v těle. Najednou máte pocit, že vám nic nebrání udělat to, z čeho jste měli doposud strach.

Jak si vybrat esenci?

Při výběru vhodné esence je důležité dát na pocity, které vás v současné chvíli trápí. Podle seznamu se následně dají vybrat takové esence, které odpovídají vašim emocím. V případě potřeby se dají esence rovněž namíchat. Rozhodně se však nedoporučuje míchat více než sedm květů. Bohaté zkušenosti uživatelů potvrdili, že nejlépe účinkují dva až tři květy současně. Nově si můžete nechat namíchat bachovy esence na míru. Do lahvičky o obsahu 30 ml vám namíchají vůně podle vašeho výběru. Pokud si však nevíte rady, nechte si poradit od odborníků.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here