Sonnentor Sirup BIO – Jablečný kouzelný punč (500 ml) – chutná skvěle horký i studený z Econea.cz

0
53


CHCI TO


Punčová sezona je tu! Zahájit ji můžete vskutku s grácií – s jablečným přírodním sirupem od Sonnentoru. Vyrobili ho ze silného jablečného koncentrátu a skořicového a hřebíčkového extraktu a nepřidali do něj ani špetku cukru. Kvalitní BIO suroviny mu propůjčují ovocnou, nasládlou a lehce kořenitou chuť i vůni. Zamilujete si ho studený i horký a klíďo píďo s ním můžete osladit čaj nebo sladké pokrmy. Psst, dospěláci si do něj můžou přidat kapku červeného vína. 🙂 Na zdraví!

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Složení:

 • jablečný koncentrát bio 80 %, hřebíčkový extrakt bio 15 %, skořicový extrakt bio 5 %
 • Cena tohoto produktu je 240 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

  CHCI TO

  4.4/5 - (24 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here