Sonnentor Zelený čaj aromatizovaný Půvabná Jasmín BIO – nálev. sáčky (18 x 1,5 g) – s květinovými tóny z Econea.cz

0
79


CHCI TO


Jak by asi chutnal šálek zeleného čaje, kdyby ho okvětní lístky jasmínu omámily svou nezaměnitelnou vůní? Tak to pojďme zjistit. 🙂 Přesně takovou lahodnou chuť totiž ukryli v Sonnentoru do 18 nálevových sáčků a krásné malované krabičky. Tato kombinace vytváří příjemnou vůni a nasládlou chuť, která dokáže neutralizovat aroma některých pokrmů. Proto se jasmínový čaj tradičně podává k těžkým nebo kořeněným pokrmům, ale vychutnat si ho můžete úplně kdykoli.

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Složení:

 • Zelený čaj jasmín bio
 • Cena tohoto produktu je 95 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

  CHCI TO

  4.4/5 - (24 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here