Sonnentor Kořenící směs Citronový pepř BIO – mletý (70 g) – svěží pikantní chuť z Econea.cz

0
49


CHCI TO


Zkombinovat citron a všechny čtyři druhy pepře? Přísaháme, že toto spojenectví bude pro mnohé kulinářský game changer. Natolik si ho oblíbíte, že se možná přistihnete, jak jej sypete na svůj oblíbený moučník. Svěžest citrusů a pikantní aroma zeleného, černého, růžového a bílého pepře rozehraje na talíři nevšední symfonii chutí. Sonnentor vyznává BIO kvalitu a syntetickým přísadám se vyhýbá obloukem, ani v tomto případě to není jinak. Všechny ingredience prošly rukama lokálních farmářů, kteří si cení každého zrnka. 

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Složení:

 • Citron kousky bio (30%), Citronová kůra bio (30%), Pepř černý bio (18%), Pepř zelený bio, Pepř růžový bio, Pepř bílý bio.
 • Cena tohoto produktu je 140 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

  CHCI TO

  4.4/5 - (24 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here