Proužky EASY TOUCH cholesterol 10ks z lékárny Benu.cz

0
54

Proužky EASY TOUCH cholesterol 10ks od výrobce ZSZ je k dostání za cenu 399 Kč. Přejít do obchodu.

EasyTouch® proužky jsou vyrobeny pro in vitro použití a lze je použít pouze s přístrojem EasyTouch®. Systém je určen pro domácí použití nebo zdravotnický personál k měření hladiny cholesterolu, a to ze vzorku čerstvé kapilární (plné) krve z prstu.Monitorovací Systém EasyTouch® pro měření cholesterolu kvantitativně měří hladinu cholesterolu z čerstvé kapilární plné krve. Toto měření je založeno na stanovení aktuálních změn způsobených reakcí cholesterolu s činidlem na elektrodě proužku. Když se vzorek krve dotkne cílové plochy na proužku, je automaticky nasán do reagenční zóny na proužku.Měření je bezbolestné, rychlé a přesnéJednoduchá aplikace proužku do přístrojeKalibrační čip v každém baleníRychlý výsledek měřeníSamonasávací proužkyMěřící rozsah:100 – 400 mg/dL (2,6 – 10,4 mmol/L)Návod k použitíBalení obsahuje 10 ks proužků.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Proužky EASY TOUCH cholesterol 10ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here