ZSZ Cholesterol metr EasyTouch 3v1 z lékárny Benu.cz

0
87

ZSZ Cholesterol metr EasyTouch 3v1 od výrobce ZSZ je k dostání za cenu 1299 Kč. Přejít do obchodu.

Multifunkční EasyTouch® GCU přístroj slouží k osobnímu sledování hodnot cholesterolu, glukózy a kyseliny močové. Tato diagnostika je prováděna pouze in vitro. Přístroj slouží jak zdravotnickému odbornému personálu, tak i lidem, kteří mají diabetes nebo vyšší hladinu cholesterolu nebo vyšší hladinu kyseliny močové. Velký LCD displej, 200 pamětí na glukózu, 50 pamětí na cholesterol a kyselinu močovouAutomatické rozpoznání různých typů proužkůMěření monitorovacím systémem EasyTouch® je založeno na stanovení aktuálních změn způsobených reakcí cholesterolu/glukózy/kyseliny močové s činidlem na elektrodě proužku.Součástí balení jsou jen testovací proužky (2x proužky pro cholesterol, 10x proužky pro glukózu, 10x proužky pro kyselinu močovou).Položky nutné k měření – proužky (ke koupi samostatně). Proužky nejsou součástí balení a je nutno je dokoupit jako volitelné příslušenství: Proužky na glukózu (50 ks) – zelené, Proužky na cholesterol (10 ks) – modré, Proužky na kyselinu močovou (25 ks) – oranžové.Návod k použití

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si ZSZ Cholesterol metr EasyTouch 3v1 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here