Philips Sonicare ProtectiveClean HX6851/34 zubní kartáček 1+1 z lékárny Benu.cz

0
59

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6851/34 zubní kartáček 1+1 od výrobce PHILIPS je k dostání za cenu 4669 Kč. Přejít do obchodu.

Už za týden pravidelného čištění pomocí sonického elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6851/34 poznáte pocit dokonale čistých a světlejších zubů. Díky tlakovému senzoru poznáte rozdíl šetrného čištění a zároveň budete mít až o 100 % zdravější dásně než při používání manuálního kartáčku.
Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health 1 1 HX6851/34
2 kartáčky ProtectiveClean ve výhodném balení
sonická technologie – 62 000 jemných pohybů/min
zabudovaný tlakový senzor
3 režimy čištění, 1 stupeň intenzity
2x hlavice W2 Optimal White – odstranění každodenních pigmentací
světlejší zuby už za 7 dnů*
technologie párování hlavic BrushSync
výdrž baterie až 2 týdny**
2 praktická cestovní pouzdra
Unikátní sonická technologie
Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 62 000 jemných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajistí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní. Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.
Světlejší zuby už za týden
Hlavice pro odstranění pigmentací W2 Optimal White je ve středu hustě osázená vlákny a zvládne lépe odstranit každodenní pigmentace způsobené jídlem nebo nápoji. Již za 7 dní můžete poznat rozdíl v bělosti svých zubů a těšit se z přirozeně zářivého úsměvu.
Šetrné čištění s tlakovým senzorem
Jedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickém kartáčku ProtectiveClean během čištění hlídá, jestli na zuby příliš netlačíte. Pokud začnete vyvíjet nadměrný tlak, kartáček vás pulzujícím zvukem upozorní, že máte tlak zmírnit. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě!
3 režimy čištění, 3 úrovně intenzity
Kartáček ProtectiveClean 6100 nabízí 3 režimy čištění a 3 stupně intenzity. Díky tomu vám umožní přizpůsobit čištění individuálním potřebám.
Clean – standardní volba pro každodenní kvalitní čištění
White – ideální pro odstranění povrchových skvrn
Gum Care – šetrně, ale přesto účinně, čistí vaše dásně a jemně je promasíruje, navíc přidává další minutu s nižší intenzitou
3 stupně intenzity umožňují přepínat mezi vysokou, střední a nízkou, a přizpůsobit čištění vašim preferencím a citlivosti zubů.
Dva časovače
Kartáčky Philips Sonicare jsou vybaveny dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout.
QuadPacer dohlíží, jak dlouho jste strávili čištěním jednotlivých částí úst.
SmartTimer vám pohlídá načasování 2 minut čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.

Párování hlavic s technologií BrushSync
Vždy víte, kdy je potřeba vyměnit hlavici kartáčku. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, budete upozorněni krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na těle kartáčku. Nevíte si rady, jaký režim a intenzitu použít? Speciální mikročip rozpozná a synchronizuje chytrou hlavici s tělem kartáčku a informuje jej, kterou hlavici používáte. Pokud nasadíte hlavici pro péči o dásně, kartáček automaticky vybere optimální režim (Gum Care) a intenzitu.
Pravidelná výměna hlavic
Využívejte dlouhodobých účinků sonické technologie Philips Sonicare a dbejte na pravidelnou výměnu hlavic každé 3 měsíce. Účinky sonické technologie jsou zaručeny a prokázány s použitím jakékoliv hlavice Philips Sonicare. Všechny hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare.
Praktické příslušenství
Díky praktickému cestovnímu pouzdru bude váš kartáček hygienicky uložený, ať už jste doma nebo na cestách. Na jedno plné nabití budete moci kartáček používat pravidelně dva týdny**. Pro delší cesty se doporučuje přibalit i nabíječku.
Plus 1 rok záruky navíc zdarma
Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare. Pro získání plus 1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.
* více než manuální kartáček
** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denně

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Philips Sonicare ProtectiveClean HX6851/34 zubní kartáček 1+1 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here