Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 Sonický elektrický zubní kartáček HX6803/04 z lékárny Benu.cz

0
69

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 Sonický elektrický zubní kartáček HX6803/04 od výrobce PHILIPS je k dostání za cenu 1759 Kč. Přejít do obchodu.

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete na: https://www.benu.cz/akce-sonicare-zaruka-90-dni

Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defence HX6803/04 zajistí důsledné vyčištění vašich zubů. Díky tlakovému senzoru poznáte rozdíl šetrného čištění a zároveň se zbavíte až 7x více plaku než při používání manuálního kartáčku.

Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defence HX6803/04

sonická technologie – 62 000 jemných pohybů/min
zabudovaný tlakový senzor
1 režim čištění, 2 stupně intenzity
hlavice C2 Optimal Plaque Defence – účinné odstranění plaku
odstraní 7x více plaku*
funkce BrushSync

výdrž baterie až 2 týdny**

Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí mnohonásobně víc pohybů než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajistí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

Jedinečný tlakový senzor zabudovaný v sonickém kartáčku ProtectiveClean během čištění hlídá, jestli na zuby příliš netlačíte. Pokud začnete vyvíjet nadměrný tlak, kartáček vás pulzujícím zvukem upozorní, že máte tlak zmírnit. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě!

Kartáčková hlavice C2 Optimal Plaque Defence má hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna, díky kterým odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Má speciálně zaoblenou špičku, s kterou snadno dosáhnete na zuby v zadní části ústní dutiny. Její pravidelné používání přispívá k snížení výskytu zubního kazu.

Kartáček ProtectiveClean nabízí 1 režim čištění (Clean – pro každodenní kvalitní čištění) a 2 stupně intenzity, které umožňují přepínat mezi vysokou a nízkou. Čištění si tak můžete přizpůsobit vašim preferencím a citlivosti zubů.

Kartáčky Philips Sonicare jsou vybaveny dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout.

QuadPacer dohlíží, jak dlouho jste strávili čištěním jednotlivých částí úst.
Smartimer vám pohlídá načasování 2 minut čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.

Vždy víte, kdy je potřeba vyměnit hlavici kartáčku. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, budete upozorněni krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na těle kartáčku.

Využívejte dlouhodobých účinků sonické technologie Philips Sonicare a dbejte na pravidelnou výměnu hlavic každé 3 měsíce. Účinky sonické technologie jsou zaručeny a prokázány s použitím jakékoliv hlavice Philips Sonicare. Všechny hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare.

 

Prodloužení záruky

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.

 

* více než manuální kartáček, ** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denně

Upozornění: Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění, a garantované výsledky péče o zuby a dásně, díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Philips Sonicare.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 Sonický elektrický zubní kartáček HX6803/04 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here