Philips AVENT Baby video monitor SCD881/26 z lékárny Benu.cz

0
41

Philips AVENT Baby video monitor SCD881/26 od výrobce PHILIPS je k dostání za cenu 5389 Kč. Přejít do obchodu.

Philips Avent SCD881 umožňuje neustálý a bezpečný kontakt s dítětem. Miminko uslyšíte v dokonalé zvukové kvalitě a rovněž ho uvidíte díky vysoké kvalitě zobrazení (na 7,2cm (2,8″) LCD displeji), ve dne i v noci.Soukromé a bezpečné spojeníJedinečné párování sluchátek pro soukromé a bezpečné spojení s dítětem pomocí 2,4GHz bezdrátové technologie s minimálním rušením.2,8″ barevná obrazovka s dvojnásobným přiblíženímSledujte své dítě ve dne v noci díky vysoce kvalitnímu infračervenému nočnímu vidění, které se v noci automaticky zapne. Pozorujte spící miminko ve vysokém rozlišení a na mimořádně velké, 2,8″ barevné, obrazovce. Díky dvojnásobnému digitálnímu přiblížení máte neustále přehled o všem, co dítě právě dělá.Video se zvukem ve vysoké kvalitěSmích, mumlání i škytnutí uslyšíte naprosto zřetelně. Dítě můžete neustále sledovat a zároveň poslouchat. Všechny zvuky uslyšíte ve vysoké kvalitě naprosto jasně.Režim ECOZapnutím režimu ECO snížíte spotřebu energie, když je v pokojíčku ticho, zároveň však máte díky unikátnímu indikátoru připojení jistotu, že je spojení s dítětem aktivní. Režim ECO vypne přenos zvuku a videa. Jednotky se připojí pouze v případě, že dítě vydá nějaký zvukDosah až 300 mDosah uvnitř až 50 metrů, dosah venku až 300 metrů. Provozní dosah elektronické chůvy se liší v závislosti na okolí a na faktorech, které působí rušení.Provozní doba až 12 hodinPraktická nabíjecí rodičovská jednotka vám na jedno nabití poskytne svobodu bezdrátového sledování po dobu až 12 hodin.Zpětný hovorNěkdy vaše dítě pouze potřebuje slyšet váš uklidňující hlas. Díky této důležité funkci můžete být ve spojení se svým dítětem jediným stiskem odkudkoli z domácnosti.6 ukolébavek a bílých šumůNeklidné miminko nejlépe uklidní tichá ukolébavka. Na dálku můžete vybrat jednu z šesti uklidňujících melodií, díky které dítě snadno a rychle usne.Ovládání citlivostiUmožňuje nastavit citlivost mikrofonu dětské jednotky. Citlivost mikrofonu určuje, jakou úroveň hluku dětská jednotka zachytí, např. pokud chcete slyšet, když dítě pláče, ale nepotřebujete, aby se přenášelo i broukání.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Philips AVENT Baby video monitor SCD881/26 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here