Philips Avent Baby SCD835/52 video chůvička z lékárny Benu.cz

0
68

Philips Avent Baby SCD835/52 video chůvička od výrobce PHILIPS je k dostání za cenu 4609 Kč. Přejít do obchodu.

Philips Avent Baby SCD835/52 je digitální chůvička, která vám umožňuje neustálý kontakt s vaším dítětem – bezpečně a důvěrně. Své dítě uslyšíte v dokonalé zvukové kvalitě a rovněž ho uvidíte díky křišťálově čistému obrazu (LCD displej o velikosti 2,7″), ve dne i v noci. Důvěrné a zabezpečené připojení pomocí adaptivní technologie FHSSUnikátní párování se sluchátkem pro důvěrné a bezpečné spojení s vaším dítětem. Díky kombinaci s novou adaptivní technologií FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) dochází jen k minimálnímu rušení. 2,7″ barevná obrazovka s vysokým rozlišením a křišťálově čistým nočním viděnímSledujte své dítě ve dne v noci díky křišťálově čistému infračervenému nočnímu vidění, které se v noci automaticky zapne. Užijte si chvilky, kdy vaše dítě spí, ve vysokém rozlišení a na mimořádně velké barevné obrazovce s průměrem 2,7″.Úsporný režim ECO s indikátorem připojeníZapnutím režimu ECO snížíte spotřebu energie, když je v pokojíčku ticho, zároveň však máte díky unikátnímu indikátoru připojení jistotu, že je spojení s dítětem aktivní. Režim ECO vypne přenos zvuku a videa a jednotky se připojí pouze v případě, že dítě vydá nějaký zvuk. Dosah až 300 metrů*Dosah uvnitř až 50 metrů, dosah venku až 300 metrů*.Mluvte s dítětem na dálkuNěkdy vaše dítě pouze potřebuje slyšet váš uklidňující hlas. Díky této důležité funkci můžete být ve spojení se svým dítětem jediným stiskem odkudkoli z domácnosti. Poslouchejte své dítě v čistém zvukuI sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprosto čistě. Své dítě kdykoli uvidíte, ale také uslyšíte všechny zvuky ve vysoké kvalitě a s křišťálovou čistotou.Vynikající provozní doba pro hlídání přes nocPraktická nabíjecí rodičovská jednotka vám poskytne svobodu bezdrátového sledování po dobu až 10 hodin před dalším nabitím. Příjemné ukolébavky uklidní vaše ratolestiNic neztiší neklidné dítě tak dobře jako příjemná ukolébavka. Z libovolného pokoje můžete vybrat jednu z pěti uklidňujících melodií, která vaše dítě snadno uspí. Vyberte si nejvhodnější úroveň hlasitosti dle hluku okolíUmožňuje nastavit citlivost mikrofonu dětské jednotky. Citlivost mikrofonu určuje úroveň hluku, kterou dětská jednotka zachytí, např. chcete slyšet, když se vaše dítě rozbrečí, ale jeho mumlání už vás zajímá méně. Poznejte, že jste připojení, díky výstrahám LEDVždy budete vědět, zda je chůvička v dosahu a připojená. Rodičovská jednotka vás upozorní, když je chůvička mimo dosah nebo když dochází baterie, takže si budete vždy jistí, že máte spojení se svým dítětem.Technické parametry:Digitální videotechnologie: Ano, adaptivní technologie FHSS Obrazovka LCD – video: 2,7″ barevná Nastavitelná citlivost zvuku: Ano Spona na opasek: Ano Styl nabídky: IkonyIndikace spojení a dosahu: Ano Ukolébavky: Ano, 5x Dosah venku: až 300 m* Snímač teploty: Ne Vibrační režim: Ne Napájení: 100–240 V/50–60 Hz*Provozní dosah elektronické chůvy se liší v závislosti na okolí a na faktorech, které působí rušení.Dokumenty ke stažení: Návod k obsluze

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Philips Avent Baby SCD835/52 video chůvička výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here