PANGROL 20000IU TBL ENT 50 II z lékárny Benu.cz

0
46

PANGROL 20000IU TBL ENT 50 II od výrobce Berlin-Chemie je k dostání za cenu 289 Kč. Přejít do obchodu.

Pangrol je určen k podpoře trávení a vstřebávání potravy při problémech s enzymy z Vaší slinivky břišní. Takové problémy mohou být spojeny například s:konzumací těžce stravitelné zeleniny, mastných nebo neobvyklých jídel s následným zhoršením vstřebávání živin a poruchou trávení spojenou se ztrátou chuti k jídlu, říháním, zvedáním žaludku a průjmem (dyspepsie),příliš rychlým průchodem potravy střevem způsobeným např. nervozitou nebo střevní infekcí. Ve výše uvedených případech můžete přípravek Pangrol užívat bez doporučení lékaře.Pangrol je lék, který obsahuje látky podporující trávení (enzymy) ze slinivky břišní vepřů (práškový pankreatin, nazývaný také pankreatin). Pokud se do 7–14 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Balení obsahuje 50 enterosolventních tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si PANGROL 20000IU TBL ENT 50 II výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here