CANEPHRON TBL OBD 60 z lékárny Benu.cz

0
106

CANEPHRON TBL OBD 60 od výrobce Alliance Healthcare je k dostání za cenu 279 Kč. Přejít do obchodu.

Vaše první pomoc a komplexní péče pří zánětech močových cestCANEPHRON je rostlinný léčivý přípravek, který užívají převážně dospělé osoby jako doplňkovou léčbu napomáhající k prevenci usazování ledvinového písku. Přípravek je nápomocný také v případě zánětlivého onemocnění močových cest a ledvin, které provází lehké obtíže (např. pálení při močení, časté močení). Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.Balení obsahuje 60 tablet.Když vás trápí zánět močových cest Canephron Vám může pomoci ulevit při bolestiulevit od pálení a nucení na močeníléčit zánětzbavit se bakteriíCanephron obsahuje léčivé látky z rozmarýnu, zeměžluče a libečku. Kombinace těchto léčivých extraktů se užívápři akutních obtížíchpři opakovaných a chronických obtížíchjako druhý lék k antibiotikům

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si CANEPHRON TBL OBD 60 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here