Pánev SmartCLICK šetří vaši peněženku i místo ve vaší kuchyni

0
733

Potrpíte si na vaření s kvalitním kuchyňským nádobím, ale nechcete mít deset hrnců, pět pánví a tři pekáče? V tom případě bychom vám rádi představili pánev SmartCLICK, která bude šetřit jak místo ve vaší kuchyni, tak i vaši peněženku. A proč? Protože jde o multifunkční pánev, která v sobě skrývá pekáč, menší hrnec, ale i pánev v jednom.

Masivní pánev i pekáč v jednom

Pánev SmartCLICK může nahradit všechny vaše pánve i pekáče. Jde o kvalitní masivní pánev i pekáč v jednom. Tato pánev má snadno odnímatelné rukojeti, proto můžete na pánci bez potíží smažit, ale také můžete rukojeť odejmout a použít pánev jako pekáč v troubě. S pánví můžete vařit, dusit, grilovat, smažit, ale i zapékat. Vaší fantazii se meze nekladou.

Rukojeť oddělíte jedním prstem

Rukojeť u pánve SmartCLICK je nasazena tak, abyste ji mohli bez potíží z pánve oddělit. A to za pomoci jednoho prstu vaší ruky. Pokud chcete k obědu dělat zapékané jídlo a chcete jej vytáhnout a zkontrolovat jeho stav, nasadíte rukojeť a z pekáče budou najednou pánev, kterou bez potíží vytáhnete z trouby ven. Oddělitelnost rukojetě pak oceníte i v případě, že myjete své nádobí v myčce. Díky tomu se do myčky uskladní mnohem snadněji.

Mytí v myčce, ale i vaření na všech typech sporáků

Velkou výhodou této pánve je její nepřilnavý povrch, díky kterému na pánvi můžete připravovat jakékoliv pokrmy beze strachu, že něco připálíte. Při výběru nejste omezeni ani typem vašeho sporáku či trouby, pánev SmartCLICK funguje na všech typech sporáků i pečících trub. Nechybí ani záruka trvající pět let, díky čemuž máte jisté, že jde o opravdu kvalitní nádobí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here