Oral-B iO Series 5 Duo Black/White z lékárny Benu.cz

0
50

Oral-B iO Series 5 Duo Black/White od výrobce Procter & Gamble je k dostání za cenu 6099 Kč. Přejít do obchodu.

NEJLEPŠÍ ČISTOTA VŮBEC od Oral-B s REVOLUČNÍ MAGNETICKOU iO TECHNOLOGIÍ pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů.Elektrický zubní kartáček iO 5 má nejlepší technologii od Oral-B. Kombinuje kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři s jemně mikrovibrujícími vlákny pro pocit profesionální čistoty v pohodlí domova. Chytrý senzor tlaku pomáhá zabránit, abyste při čištění příliš nebo naopak málo tlačili, čímž chrání dásně. Funkce Umělá inteligence rozpoznání čištění pozná váš styl čištění a každý den vás povede, abyste si zuby čistili lépe. Připojí se k bezplatné aplikaci Oral-B, která umožňuje sledovat čištění v reálném čase a navádět v 6 zónách čištění. Aby byly výsledky nejlepší, vyměňujte kartáčkovou hlavu Oral-B iO každé 3 měsíce za novou.Spojení unikátní kulaté kartáčkové hlavy Oral-B iO a jemných mikrovibrací je určené pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi. V porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem přináší svěží pocit čistoty v ústech a 100 % zdravější dásně už za jeden týden.  5 REŽIMŮ ČIŠTĚNÍ pro čištění na míru: pro každodenní čištění, intenzivní čištění, bělicí, jemný, super jemnýUMĚLÁ INTELIGENCE rozpozná váš styl čištění a navede vás tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechaliCHYTRÝ SENZOR TLAKU signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správněObsah balení: 2 rukojeti iO5, 2 kartáčkové hlavy, 1 cestovní pouzdro, 1 nabíječka.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Oral-B iO Series 5 Duo Black/White výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here