Braun Lady Shaver 5560 dámský holicí strojek z lékárny Benu.cz

0
56

Braun Lady Shaver 5560 dámský holicí strojek od výrobce Procter & Gamble je k dostání za cenu 1749 Kč. Přejít do obchodu.

Dámský holicí strojek Silk-épil je elektrický holicí strojek 5560 s provozem bez síťového přívodu včetně exfoliačního nástavce. Pro pokožku, která je hladká a zářivá. Holí a provádí exfoliaci pro dvojitou péči. Celé své tělo můžete jemně oholit – protože Braun Lady Shaver je tak jemný pro vaši pokožku,je dokonale vhodný pro delikátní a citlivé oblasti. Kopíruje tvary těla – kulatá hlava se jemně přizpůsobuje konturám. Maximální důkladnost – plovoucí planžeta a zastřihovač pro dokonalé oholení. Holení a jemné obrušováním jedním pohybem – holení s následným lehkým dotekem vibrující hlavice provádějící jemné obroušení. Snadno se používá. Hladký výsledek. Extra jemné – kulatá zastřihávací hlava se plynule pohybuje po pokožce. Plně omyvatelný – může být snadno čištěn pod tekoucí vodou.VlastnostiDobíjecí baterie s dlouhou životností – dámský holicí strojek model 5560 se plně nabije za pouhou 1 hodinu na 40 minut použití bez síťového přívodu.Automatická úprava napětí po celém světěCosmetic soft pouchKontrolka nabíjeníEkologické článkyŠeříková barvaBalení obsahuje: Dámský holicí strojek Silk-épil LS 5560, zastřihovací nástavec, exfoliační nástavec, zásuvný kryt, čistící kartáček, cosmetic soft pouch a napájecí kabel.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Braun Lady Shaver 5560 dámský holicí strojek výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here