Oral-B 3D White Luxe náhradní hlavice 4 ks z lékárny Benu.cz

0
59

Oral-B 3D White Luxe náhradní hlavice 4 ks od výrobce Procter & Gamble je k dostání za cenu 549 Kč. Přejít do obchodu.

Náhradní kartáčková hlavice Oral-B 3D White s technologií CleanMaximiser.Kartáčková hlava 3D White má coby jedna z prémiových kartáčkových hlav Oral-B exkluzivní lešticí vložku, která bělí zuby už od 1. dne tím, že z nich odstraňuje povrchové skvrny. Vylepšené kartáčkové hlavy Oral-B 3D White obsahují technologii CleanMaximiser, takže zelená vlákna zežloutnou, což pomáhá zaručit optimální výkon kartáčkové hlavy a to nejlepší čištění. Unikátní vlákna odstraňují zubní plak tak, že čistí lépe než běžný manuální zubní kartáček. Kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B kromě modelů Pulsonic & iO.To nejlepší od Oral-B pro bělení zubů (kromě Oral-B iO).Bělejší zuby už od 1. dne díky odstraňování povrchových skvrn.S exkluzivní lešticí vložkou.Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě.Balení obsahuje 4 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Oral-B 3D White Luxe náhradní hlavice 4 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here