Optibac On Antibiotics cps.10 z lékárny Benu.cz

0
48

Optibac On Antibiotics cps.10 od výrobce Optibac je k dostání za cenu 209 Kč. Přejít do obchodu.

Optibac On Antibiotics je doplněk stravy ve formě kapslí. Obsahuje tři speciální druhy probiotik určených pro podporu během léčby antibiotiky. Tyto speciálně vybrané kmeny byly prověřený klinickými zkouškami, aby obstály při současném užívání s antibiotiky a prošly bez úhony kyselým prostředí žaludku. On Antibiotics obsahují dva druhy kultur z kmenů Lactobacillus a jeden druh kmene Bifidobacterium. Je určený pro obnovu mikrobiumu poškozeného antibiotiky. Probiotika a antibiotika lze užívat současně, On Antibiotics jsou určená na 10 dnů, jak dlouho trvá typická léčba antibiotiky. Případně je lze užívat i déle – průběžně tak dlouho, jak trvá léčba.Výhody:Garance 4,5 miliard KTJ – kolonie tvořící jednotky v každé kapsli.Vhodné pro vegany.Lze užívat při těhotenství i kojení.Bez umělých sladidel, příchutí a konzervantů.Optibac:Držitel ceny Queen’s Award for Enterprises – nejprestižnější cena pro britské firmy a královská pečeť.Garance kvality britské značky Optibac.Britská značka specializovaná na probiotika s klinicky podloženými vlastnostmi.Nejdoporučovanější značka probiotik ve Spojeném království.Balení obsahuje 10 ks. Hmotnost 4,95 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Optibac On Antibiotics cps.10 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here