Optibac S.Boulardii cps.16 z lékárny Benu.cz

0
50

Optibac S.Boulardii cps.16 od výrobce Optibac je k dostání za cenu 239 Kč. Přejít do obchodu.

Optibac S.Boulardii je doplněk stravy ve formě kapslí. Obsahuje probiotika Saccharomyces ve vysoké koncentraci, které obnovují přirozené prostředí. Jde o velmi dobře prověřený kmen probiotik, který je po celém světě používán už přes 50 let. Probiotika Saccharomyces boulardii nemusí být v lednici, je tedy možné je nosit kdekoli s sebou a užít kdykoli, pokud bychom cítili, že zažívání není v pořádku.Výhody:Garance 5 miliard KTJ – kolonie tvořící jednotky v každé kapsli.Vhodné pro vegany.Bez umělých sladidel, příchutí a konzervantů.Optibac:Držitel ceny Queen’s Award for Enterprises – nejprestižnější cena pro britské firmy a královská pečeť.Garance kvality britské značky Optibac.Britská značka specializovaná na probiotika s klinicky podloženými vlastnostmi.Nejdoporučovanější značka probiotik ve Spojeném království.Balení obsahuje 16 kapslí. Hmotnost 5,6 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Optibac S.Boulardii cps.16 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here