Odšťavňovač Catler – Recenze a zkušenosti

0
3059
Odšťavňovač Catler JE4011 - komplet
Odšťavňovač Catler JE4011 – komplet

Firma Catler je ve světě pojem a specializuje se právě na odšťavňovače. V nabídce pro ČR jich má několik typů, liší se v podstatě jen výkonem a cenou. Nejlevněji vychází odšťavňovač Catler JE4010 za cenu 5990 Kč, Catler JE4011 stojí 7290 Kč, má stejné parametry a v balení je navíc jedna nádoba. Nejlepší odšťavňovač je Catler JE8011, který je nejvýkonnější a stojí 12990 Kč. Na Heuréka.cz je možné najít i odlišné ceny, zde uvedené jsou z obchodu Kasa.cz, kde je jistota původu zboží i garance záruky. Doporučujeme vyhnout se také inzerátům typu Odšťavňovač Catler – Výprodej. Možné je setkat se i pojmem „odšťavňovač catler JE4000“, ale jedná se o již zastaralý a vyprodaný typ.

Maximální výtěžnost šťávy

Všechny typy mají tyto společné vlastnosti: Výkonný motor a kvalitní nerezové síto s ostřím zpevněným titanem a se stěnami z mikrosíťoviny, jež čítá více než 40 000 miniaturních otvorů – to jsou základní prvky, které zajišťují maximální výtěžnost a přípravu té nejkvalitnější a čerstvé šťávy doslova během několika vteřin. Vždy se jedná o šnekové odšťavňovače.

DO OBCHODU

Velký plnicí otvor

Odšťavňovač si poradí téměř se všemi druhy ovoce a zeleniny. Díky velkému, 84 mm širokému plnicímu otvoru je možné vkládat celá jablka nebo pomeranče (oloupané), aniž by je bylo třeba pracně krájet.

Složení a rozložení odšťavňovače je otázkou jen několika málo vteřin a o nic více času vám nezabere ani samotné čištění. Sítko snadno a rychle vyčistíte pomocí přiloženého kartáčku anebo jej stejně jako všechny odnímatelné části necháte umýt v myčce.

Elektronické ovládání rychlosti

Elektronické ovládání rychlosti vám umožní nastavit optimální rychlost pro daný druh ovoce či zeleniny a získat tak více čerstvé šťávy. Velký LCD displej zobrazuje právě nastavenou rychlost.

Na tento výrobek je poskytována prodloužená záruka 3 roky.

Odšťavňovač Catler JE8011 - nejvýkonnější Catler
Odšťavňovač Catler JE8011 – nejvýkonnější Catler

Vlastnosti odšťavňovače Catler

 • Pro snadnou a rychlou přípravu čerstvých ovocných a zeleninových šťáv
 • 84mm široký plnicí otvor
 • Pletené mikrosíto z nerezové oceli s ostřím zpevněným titanem pro maximální výtěžnost šťávy
 • LCD displej s indikací nastavení rychlosti
 • Tlačítko vypnutí
 • Všechny odnímatelné části je možné mýt v myčce nádobí

Funkce

 • 5 stupňů rychlosti: 6500 / 8000 / 9800 / 11000 / 13000 otáček / min pro různé druhy ovoce a zeleniny
 • Bezpečnostní systém neumožní spuštění spotřebiče, pokud není správně sestaven

Příslušenství

 • 1,2l nádoba na šťávu s praktickým oddělovačem pěny
 • Zásobník na dužinu
 • Čistící kartáček pro snadnou údržbu mikrosíta
 • Hubice zabraňující rozstřikování

DO OBCHODU

Odšťavňovač Catler JE4010 a JE4011 - detail displeje
Odšťavňovač Catler JE4010 a JE4011 – detail displeje

Odšťavňovače Catler – Recenze a zkušenosti

Vysoká výtěžnost odšťavovaného ovoce a zeleniny minimální ztráty , zbylá dřeň prakticky neobsahuje žádnou tekutinu, vynikající výrobek perfektně funguje nesrovnatelně lepší než jiné, které jsem vyzkoušel.

Ked odstavovac tak urcite Catler. My sme si ho vybrali tiez na zaklade odporucani a skusenosti inych a mozem len a len doporucit. Vrelo odporucam, stavy su vynikajuce, odpad takmer suchy. Tichy, rychly, neodvrava :-).

S přístrojem jsme zatím velmi spokojeni. Máme ho dva týdny, používáme jej několikrát denně a nevyskytl se jediný problém. Výkonnost je dostatečná i na odšťavnění tvrdší zeleniny. Chod stroje celkem tichý. Poměr cena/výkon perfektní. Dokáže vytěžit hodně šťávy z ovoce celkem tichý chod

Maximálna spokojnosť, som veľmi spokojná, vyberala som dlho, ale vybrala som dobre… tichý, rýchly, silný, pekne odšťavuje akékoľvek ovocieProdukt som si vybral koli jeho cene a s nou spojenou kvalitou,na jednej strane boli ocakavania splnene,hrusky,jablka,mrkvu odstavuje perfektne,odpad je skoro suchy,no pri hrozne ostavali kusy neodstavenych bobuliek… Co sa tyka dizajnu je moderny,pristroj je lahko umyvatelny,v prirucke sa nachadza aj par receptov na koktejly a rozne napoje,takze kto hrozno neodstavuje,len smelo do toho…
aknureV robustní kovová konstrukce, 5 rychlostí, ověřená značka, vítěz itestu

Tento odšťavňovač je až můj druhý v pořadí . první který jsem vybrala jako cenově dostupnější byl rohnson R 427 ,který sice nějakou dobu sloužil,ale brzo mi začala vadit jeho“poměrně“ malá výtěžnost . ( Ačkoliv byl hodnocený jako velmi dobrý co se výtěžnosti týče,měla jsem pocit že je ve zbytcích pořád dost nezpraované štávy .. )
Při další volbě mi tedy opět pomohl iTest ve kterém zvítězil odšťavňovač Catler a také velmi dobrá zkušenost s ostatními výrobky od této značky , které mě nikdy nezklamaly a naopak příjemně překvapily opravdu nadstandartním výkonem.
Ani odšťavňovač není vyjímkou . Dužina která zbývá po odšťavnění je o poznaní „sušší“ než při používání předchozího výrobku a šťávy je tedy víc. Chod je poměrně tichý.Odšťavňovač díky své robustní konstrukci necestuje po pracovní desce.Designově je výborně propracovaný.Oceňuji i display,díky kterému vždy víte jaký „program“ použít na to či ono ovoce nebo zeleninu.Celkově hodnotím velmi dobře a doporučuji!

Máte vlastní zkušenost s odšťavňovači Catler? Diskuze je možná pod článkem.

DO OBCHODU

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here