Objevte slastné účinky maderoterapie

0
1844

Už jste o ní slyšeli? Maderoterapie je jednou z masáží, jež pomáhá především k odstraňování celulitidy, s tím souvisí i podpora hubnutí. Terapie se provádí s pomocí dřevěných pomůcek, které pomáhají jít hlouběji. Tím se dané místo prokrví a urychlí se látková výměna, rovněž se stimuluje lymfa a odplaví se nahromaděné toxiny.

Maderoterapie – účinky

Jde o metodu z Kolumbie, kde navrhli anatomicky tvarované dřevěné pomůcky, čímž je terapie i přírodní a hypoalergenní. Technika je založena na speciálních hmatech, při nichž se využívají právě dřevěné nástroje. Podstatou je prokrvení daných míst, kde nefunguje látková výměna a stimulací masáží se právě obnoví její regenerace. Až přijdete do daného salonu, pohodlně se uvolníte jako při každé masáži. Terapeut vám poté přejíždí po těle danými nástroji a tlakem dojde k odbourávání celulitidy. Dřevěné prvky krásně stimulují krevní oběh, rozproudí se lymfatický systém, urychlí se metabolismus, a efekt maderoterapie přetrvá déle než u ostatních metod.

Maderoterapie – kurzy

Pokud chcete, můžete si udělat i maderoterapie kurz, protože jde o stále oblíbenější metodiku. Je to kvůli cenové dostupnosti a nejde o invazivní metodu, přesto má skvělý účinek. Funguje na problémové partie, jako jsou boky, stehna a břicho. Mechanickým tlakem dochází k tzv. nakopnutí celého regeneračního procesu. Čili neodstraní problém, jako se to děje například u liposukce, a poté se zase může stát, že se tuky nahromadí znovu. Tělo se naučí lépe spalovat, a pokud nenajdete na nezdravý zdravotní režim, funkce přetrvá. Výsledkem bude hladká pokožka, bez hrbolků pomerančové kůže, úbytek váhy, ztráta tuků, nebudete ani zadržovat vodu. A toto všechno samozřejmě vede i k mladistvějšímu vzhledu. Objevte proto kouzlo maderoterapie například v salonu Dr-nek Body Wraps, kde najdete širokou škálu služeb, jež vám zajistí nehynoucí půvab.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here