Nutrilon 4 Profutura DUOBIOTIK 4x800g z lékárny Benu.cz

0
60

Nutrilon 4 Profutura DUOBIOTIK 4x800g od výrobce Nutricia je k dostání za cenu 1996 Kč. Přejít do obchodu.

Poklad mezi batolecími mlékyNutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 4 je jedinečné batolecí mléko s krémově mléčnou chutí a složením   pro podporu imunitního systému* Vašeho miminka. Receptura je bez palmového oleje a je vhodná pro děti od ukončeného 24. měsíce, které nemohou být kojeny, v kombinaci s příkrmy. V novém plně recyklovatelném   obalu.Hmotnost obsahu: 800 g. Naše nejpokročilejší receptura s oblíbenou chutíReceptura obsahuje látky důležité pro vaše miminko – oligosacharid mateřského mléka 2’FL, a dále HMO 3’GL1 a prebiotika GOS/FOS. Složení je obohaceno o vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává mléku plnou lahodnou chuť. Obsahuje živiny na podporu imunitního systému – vitamíny C a D*. Navíc v něm najdeme také omega 3 (DHA) a vápník*.Inspirováno mateřským mlékemPočátek života děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Víme, že pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Podporujeme vás v hledání rovnováhy při kojení a krmení vašeho miminka.Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství výživy v raném věku a jejímu vlivu na imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém* a vývoj* vašeho děťátka.Podpora imunityVitamíny C a D* přispívají k normální funkci imunitního systémuMléčný tukVysoce kvalitní mléčný tuk dodává mléku plnou lahodnou a krémovou chuťOligosacharidyOligosacharid mateřského mléka 2’FL, HMO 3’GL** a prebiotika GOS/FOS Růst kostíVápník* je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí* Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin D je důležitý pro normální růst a vývin kostí u dětí, kyselina alfa-linolenová přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy, dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C, D a kyselinu alfa-linolenovou. Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.**HMO (oligosacharid mateřského mléka) 3’GL (3’galaktosyllaktóza) pochází z našeho unikátního procesu.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Nutrilon 4 Profutura DUOBIOTIK 4x800g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here