Nechte o své zuby pečovat skutečného profesionála

0
2565

Chcete mít jistotu, že váš zubař se o chrup stará tak dobře, jak umožňují nejmodernější technologie? Chceme mít zuby dokonale bílé, bez jakéhokoli kazu, potřebujete implantáty, které vydrží? Všechny tyto a další služby vám nabídne klinika MUDr. Jakuba Smrčka.9925807675-vstupni-vysetreni

I mikroskopické kazy jsou odhaleny, doslova

Už se vám stalo, že jste museli svého zubaře na zubní kaz sami upozornit, jinak by jej přehlédl? Takový problém rozhodně nebudete mít na klinice MUDr. Smrčka. Při zubní prohlídce je totiž využíváno nejen zvětšovací sklíčko, ale i mikroskop. Jakýkoli nedostatek vašeho chrupu je tak objeven dříve, než se může naplno rozvinout a způsobit nenávratné škody.

Druhou nejčastější vadou chrupu je paradentóza, která je zapříčiněna hromaděním zubního plaku při nedostatečném čištění. Dentální hygiena Praha tyto problémy řešení, nechte se objednat na kompletní vyčištění chrupu a předejděte paradentóze.

Americký úsměv za 3 týdny

Navštivte ordinaci a podstupte proceduru bělení zubů Praha. Nejprve doktor vytvoří sádrový odlitek přesně podle tvaru vašeho chrupu, pomocí něhož si následně po dobu tří týdnů nanášíte speciální bělící látku. Bělení probíhá z větší části doma, avšak za proškolení a kontrol na klinice, kde se také provádí další ošetření zubů. Chrup tak je vybělen, aniž by byl poškozen.

Implantáty? Vlastnostmi spíše třetí zuby

Už máte – slovy klasika – plné zuby můstků či protéz? Po podstoupení služby zubní implantáty Praha vám v puse zůstanou skutečné „třetí zuby“! Titanové „kořeny“ jsou voperovány přímo do kosti vašich čelistí, do kterých je následně vešroubován váš nový umělý zub. Implantát pak splňuje všechny nároky kladené na normální chrup, žádný problém vám nebudou dělat žvýkačky, krvavé steaky, ani jiné jídlo.

Implantáty mohou být řešením i ve chvíli, kdy si chcete nechat nasadit klasický můstek, avšak nemáte již zuby, které by mu byly oporou. I jeden implantát může tento problém vyřešit.

Kde ordinaci najdu?

Zubní ordinace Praha doktora Smrčka se nachází na Praze 1 v Novém Městě, ulice Školská 22. Můžete se těšit i na garanci okamžitého ošetření přesně v čase, ve kterém jste objednáni. Možná je i docházka s dětmi. Volejte na 775 648 125.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here