Navštivte nejlépe vybavené fitko v Ostravě

0
431

S přicházejícím jarem v nás roste touha se protáhnout a zajít si zacvičit. Motivací je i blížící se chvíle, kdy se opět světu více odhalíme. Chceme totiž obstát ve světe posedlém štíhlostí. Přijďte si zacvičit i shodit kila do jednoho z nejlépe vybavených fitness center v republice – do ostravského Fit Park.

Ostrava se rozhodně nenechala zahanbit ani mezi nejlépe vybavenými fitness v hlavním městě. Ostravský Fit Park, který nabízí cvičení na ploše 2200 m2, je největším fitness centrem v České republice. Nejenže se tady cvičí na více než 160 strojích, ale fitko Ostrava nabízí i celou škálu dalších možností pro různorodé pohybové aktivity.

Cvičení Ostrava – to je Fit Park s posilovnou, cardio zónou, s prostory pro funkční tréningy, skupinové lekce i soukromé lekce. Zahrajete si zde badminton, v rámci poradenských služeb vám pomohou nastavit správně individuální zátěžové a nutriční parametry, nebo pro vás sestaví nutriční poradci speciální jídelníček.

Posilovna, kde nikdy nečekáte

Určitě to znáte – menší posilovna, ve které více postáváte, než cvičíte. Na stroje se totiž čeká. Posilovna Ostrava ve Fit Parku takovou není. 104 posilovacích strojů na ploše 1300 m2, k tomu posilovací věže a další posilovací pomůcky, jednoruční činky, posilovací systémy, boxovací pytle, kruhy, lano ke šplhaní a mnoho dalších funkčních pomůcek vám pomůže kdykoliv uspokojit vaši chuť se zapotit.

Ostrava si zamilovala High Energy Aerobic Training

H.E.A.T. Program má své fanoušky už i u nás v Česku. Jestliže hledáte Heat Ostrava, rozhodně přijďte do Fit parku. Toto skupinové cvičení, postavené na zcela obyčejné chůzi, se cvičí na speciálních pásech Maxerrunne. Lekce trvá 50 minut a jde o velice univerzální typ cvičení vhodný pro každého, kdo chce zapracovat na své vytrvalosti a kondici. Cvičení je oblíbeno u žen jako metoda, která příznivě působí na lymfatický systém, a tím i na prokrvení dolních končetin. Z tohoto důvodu je High Energy Aerobic Training považován za ideální cvičení proti celulitidě.

Zahrajte si badminton jako profíci

Badminton rozhodně není jen hra pro děti, ani zábava na pláž. Badminton Ostrava ve Fit parku to jsou čtyři profesionální badmintonové kurty. Prostory haly jsou klimatizované a s čištěním vzduchu. Zahrát si máte možnost už od 6:00 ráno až do 22:00 hodin večer.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here