Náušnice ozdobí každou ženu. Víte, jak postupovat při výběru?

0
568

Každá žena vlastní alespoň několik párů náušnic, které dozdobí a doladí její oblečení. Vybírat ty pravé není přitom nikterak složité. Stačí dodržet pár tipů, se kterými nikdy nešlápnete vedle. Pojďte se s námi podívat, jak vybrat ty nejlepší náušnice.

Náušnice podle materiálu

Jedním z prvních kritérií při výběru náušnic je jejich použitý kov. Nikdy neuděláte chybu, pokud se rozhodnete ženu obdarovat klasikou v podobě zlatých či stříbrných náušnic. Další oblíbený materiál pro náušnice je pak chirurgická ocel, která se vyznačuje vysokou odolností a je vhodná i pro alergiky. Bižuterní obecný kov s rhodiovanou úpravou se také pro výrobu náušnic velmi často používá. Tyto materiály se dají dále kombinovat s vsazenými perlami, drahokamy a dalšími doplňky.

Náušnice pro jednotlivé tvary obličeje

Říká se, že náušnice by měly podtrhnout krásu a vyzdvihnout přednosti své nositelky.

  • Majitelky kulatého obličeje zazáří, pokud se rozhodnou pro náušnice ve tvaru slzičky, budou jim slušet i visací houpací kousky, nebo náušnice ve tvaru trojúhelníků.
  • Oválný obličej je považován za ideál krásy. Nejvíce jeho půvab vynikne v případě, že jeho majitelka zvolí ozdoby ve tvaru peciček, nebo velmi dlouhé visací náušnice.
  • Protáhlému tvaru tváře zase nejlépe sluší perly a náušnice ve tvaru srdce.

Náušnice podle barvy

Pokud si nejste jisti tím, jakou barvu zvolit, spolehněte se na jemné tóny a odstíny. Ty lze kombinovat se širokým spektrem oděvů a skvěle doplní slavnostní i každodenní příležitosti. Můžete zvolit i náušnice v barvě očí své nositelky.

Vybrat si ty správné náušnice není nikterak složité. Je pouze potřeba, aby vyzdvihly přednosti obličeje a udělaly radost osobě, která je nosí.

Zdroj obrázku:

Sofia Zhuravetc / Shutterstock.com

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here