Uvažujete o plastice prsou, nebo jste ji podstoupili? Neopomeňte důležité mamologické vyšetření.

0
436

Mamograf a mamografické vyšetření jako pojem zná drtivá většina žen. Je-li u ženy diagnostikována rakovina prsu, musí se řešit a následné mamografické vyšetření čeká i její dcery, a to ne až od 45 let věku, ale mnohem dříve. Díky tomu se na mamografické vyšetření dostávají ženy všech věkových skupin.

Další kategorií je mamologické vyšetření. Jde o prevenci nádorového onemocnění prsou, které je doporučováno ženám, jež chtějí znát svůj zdravotní stav a mít záruku, že jejich ňadra jsou zdravá. Doporučováno je i ženám, které se chystají na operaci prsou, nebo ji podstoupily. Jde o zákroky, jako redukce, zvětšení či modelace ňader.

Obraťte se na kliniku Perfect Clinic

Abyste měli jistotu, že se vám dostane kvalitní péče specializovaným lékařem, je nutné vyhledat prověřenou a zkušenou kliniku. Jednou takovou je Perfect Clinic.

Mamolog vyhodnotí pacientčinu anamnézu a rodinnou historii, provede pohmatové vyšetření a sono prsou. Přístrojové ultrazvukové vyšetření prsou je prováděno vleže pomocí ultrazvukové sondy.

Vyšetření prsou před a po operaci

Čeká-li pacientku operace, je díky vyšetření vyloučeno zhoubné i nezhoubné onemocnění prsou. Zachycení případného nádoru i v nehmatném stádiu velmi zvyšuje předpoklad pro zdárné vyléčení rakoviny prsu, aniž by byl prs celý odstraněn.

Neodhalení nemoci by znamenalo následné odstranění implantátu, příp. i prsu.

Předoperační mamologické vyšetření také pomůže odhalit ženy, u nichž je riziko vzniku rakoviny prsu vyšší. Rizikovým pacientkám může lékař plastiku prsou nedoporučit, nebo motivovat k odstranění prsní žlázy a současné vložení implantátu.

I po operaci má mamologické vyšetření opodstatnění. Vyloučí vady implantátu, příp. objeví nezhoubné nebo zhoubné onemocnění prsu. Prověří se správnost uložení implantátu, jeho stav či případnou tvorbu kapsuly kolem něj.

Díky Perfect Clinic získáte jistotu, že jsou vaše prsa zdravá a neriziková. Péči vám zajistí odborný personál, vše vyřídíte na jednom místě bez nutnosti přemisťovat se od jednoho lékaře k druhému. Ušetříte čas, cestu a vše proběhne diskrétně, v příjemném prostředí.

Uvažujete o plastice prsou, nebo jste ji podstoupili? Neopomeňte důležité mamologické vyšetření.
Ohodnoťte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here