NANO+ náhradní filtry 10ks z lékárny Benu.cz

0
65

NANO+ náhradní filtry 10ks od výrobce Dypromed je k dostání za cenu 319 Kč. Přejít do obchodu.

Filtr z českého nanovlákna s vynikající prodyšností. NANO+ Náhradní filtry 10 ks jsou doplňkem k NANO+ Nákrčníku s vyměnitelnou nanomembránou. Patentovaný český nanofiltr AntiMicrobe Web R slouží jako oboustranná mechanická bariéra před viry, bakteriemi, alergeny, smogem nebo před nebezpečnými částicemi v ovzduší. Zachytí až 99,9 % virů a bakterií. Je vynikající svou prodyšností 200 l/m2/s a můžete jej používat po dobu až 12 hodin. Nepoužitý filtr má trvanlivost 2 roky.Hlavní vlastnosti:filtr zachytí až 99,9 % virů a bakteriíprodyšnost 200 l/m2/szůstává funkční po dobu až 12 hodinhygienicky baleno v uzavíratelném ZIP obalurozměry filtru: 21 x 13 cmOdkazy k nahlédnutí:Certifikát bakteriální filtraceCertifikát virové filtraceVýrobce: DYPROMED s.r.o. je členem Asociace nanotechnologickýého průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.Balení obsahuje 10 ks náhradních filtrů.*Jedná se o doplněk oblečení typu obličejové roušky pro veřejnost, která není předmětem povinného posuzování shody notifikovanými osobami nebo laboratořemi. Použitý filtr zlikvidujte dle platných hygienických doporučení a předpisů.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si NANO+ náhradní filtry 10ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here