NANO+ Chameleon nákrčník s vyměnitel.nanomembránou z lékárny Benu.cz

0
65

NANO+ Chameleon nákrčník s vyměnitel.nanomembránou od výrobce Dypromed je k dostání za cenu 739 Kč. Přejít do obchodu.

Elegantní nákrčník s filtrem z českého nanovlákna. NANO+ Block Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou je vyroben z lehkého příjemného materiálu a opatřený kapsou pro vložení filtru. Je funkčním řešením pro pohyb nejen v přelidněných prostorech, městské hromadné dopravě, ale i pro sportovce či motorkáře. Nákrčník NANO+ je navržen pro dlouhodobé používání, a je tak ekologickou variantou respirátorů či jednorázových roušek. Je vybaven nosním klipem a gumičkou, díky kterým pohodlně utěsníte horní obvod šátku. Patentovaný český nanofiltr AntiMicrobe Web R slouží jako oboustranná mechanická bariéra před viry, bakteriemi, alergeny, smogem nebo před nebezpečnými částicemi v ovzduší. Je vynikající svou prodyšností 200 l/m2/s a zůstává funkční po dobu až 12 hodin.Vlastnosti:elegantní a funkční ochranavyměnitelný nanofiltr a nosní klipfiltr zachytí 99,9 % virů a bakteriínavržený pro dlouhodobé používáníprodyšný a rychleschnoucívelmi příjemný na tvářirozměry nákrčníku: 26 x 30 cmrozměry filtru: 21 x 13 cmvelikost: univerzální – one sizeOdkazy k nahlédnutí:Certifikát bakteriální filtraceCertifikát virové filtraceVýrobce: DYPROMED s.r.o. je členem Asociace nanotechnologickýého průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.Obsah balení: 1 x nákrčník, 3x nanovlákenný filtr (1 ks vložen v nákrčníku), 2x nosní klip (1 ks vložen v nákrčníku). Hygienicky baleno v uzavíratelném ZIP obalu. * Nákrčník NANO+ není zdravotnickým prostředkem ve smyslu směrnice 93/42/ EHS nebo nařízení EU/2017/745 ani osobním ochranným prostředkem ve smyslu nařízení EU/ 2016/425. Jedná se o doplněk oblečení typu obličejové roušky pro veřejnost, která není předmětem povinného posuzování shody notifikovanými osobami nebo laboratořemi.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si NANO+ Chameleon nákrčník s vyměnitel.nanomembránou výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here