Melbromenox PM pro ženy cps.50 z lékárny Benu.cz

0
54

Melbromenox PM pro ženy cps.50 od výrobce Purus Meda je k dostání za cenu 409 Kč. Přejít do obchodu.

PM Melbromenox je doplněk stravy pro ženy ve formě kapslí. Doplněk stravy PM Melbromenox je určený pro všechny dívky a ženy v produktivním věku. Přípravek uvítají všechny ženy a dívky, které se potýkají s menstruačními potížemi, jako je například nepravidelnost cyklu, bolestivost apod. Mohou ho užívat i ženy při menopauze. Základní složkou přípravku PM MELBROMENOX je fermentovaný Pyl perga (tzv. včelí chléb). Nejenže je účinnější, ale také je lépe snášen alergiky. Pyl perga je přírodní antioxidant. Produkt dále obsahuje Vitamin C, Koenzym Q10, Propolis a mateří kašičku. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Mateří kašička přispívá k hormonální aktivitě – menopauza. Balení obsahuje 50 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Melbromenox PM pro ženy cps.50 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here