EQUAZEN žvýkací tob. 60 s jahodovou příchutí z lékárny Benu.cz

0
47

EQUAZEN žvýkací tob. 60 s jahodovou příchutí od výrobce Soho Flordis je k dostání za cenu 439 Kč. Přejít do obchodu.

EQUAZEN je doplněk stravy ve formě žvýkacích tobolek s jahodovou příchutí, který je speciální kombinací vybraných mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) a omega-6 (GLA) s vysokým obsahem EPA. Složení je založeno na bázi přírodních olejů, které jsou získávané z mořských ryb a pupalky. Pro výrobu se využívají mladé sardinky a sardele z čistých oblastí jižního oceánu s důrazem na zajištění obnovitelnosti jejich přirozeného výskytu. Pupalkový olej je přírodní olej získávaný lisováním za studena. Nezávislé testy zaručují, že výrobek odpovídá standardům Evropské unie (EU) a Světové zdravotnické organizace (WHO). Neobsahuje cukr, umělá sladidla, konzervační látky, barviva, umělé příchutě, kyselinu citrónovou, stopové prvky, vitaminy A a D, kasein, lepek a koncentráty. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce.* DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku.** *Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně **Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně Balení obsahuje 60 žvýkacích tobolek. Hmotnost balení: 71 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si EQUAZEN žvýkací tob. 60 s jahodovou příchutí výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here