Medela SoftCup láhev s dudlíkem ve tvaru lžičky 80 ml z lékárny Benu.cz

0
75

Medela SoftCup láhev s dudlíkem ve tvaru lžičky 80 ml od výrobce Medela je k dostání za cenu 1139 Kč. Přejít do obchodu.

Speciální láhev Haberman (SpecialNeeds) je určená pro děti s rozštěpem (rtu a patra), nebo s jinými sacími problémy. Ventil v dudlíku umožňuje velmi pomalý tok mléka a chrání dítě před polykáním vzduchu. Množství mléka a jeho tok mohou být regulovány. Tato láhev je vhodná pro děti se slabým sacím reflexem, nedonošené děti, děti s rozštěpem rtu / patra, ankyloglossie či s neurologickými potížemi (např. Downův syndrom).Balení obsahuje 1 ks láhev 150 ml, 1 ks šroubovací uzávěr, Haberman, 1 ks ventil, Haberman, 1 ks membrána, Haberman a 2 ks dudlík, Haberman.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Medela SoftCup láhev s dudlíkem ve tvaru lžičky 80 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here