Medela silikonový sběrač mateřského mléka z lékárny Benu.cz

0
54

Medela silikonový sběrač mateřského mléka od výrobce Medela je k dostání za cenu 499 Kč. Přejít do obchodu.

Silikonový sběrač mateřského mléka Medela s dvojitou ochranou proti vylití, šňůrkou a přísavnou základnou chrání každou vzácnou kapku mléka, aby vaše miminko dostalo vše.Snadno se používá – stačí přiložit sběrač mateřského mléka, známý také jako silikonová odsávačka mateřského mléka, k jednomu prsu a zároveň kojit z druhého prsu, abyste zachytili přirozeně unikající mléko.Jak funguje silikonový sběrač mateřského mléka?Během kojení se prsy maminek často vyprazdňují (mléko teče) současně. Po přiložení silikonového sběrače mateřského mléka dochází k jemnému podtlaku, který využívá přirozeného spouštěcího reflexu a zachycuje mléko z druhého prsu.Vlastnosti a výhody Sběrače mateřského mléka Medela Dvojitá ochrana proti vylití díky zátce a víčku.Klip na šňůrce: minimalizuje náhodné vylití a poskytuje klid při používání.Bezpečná přísavná základna: přisaje se na rovném povrchu, aby se zabránilo převrhnutí při odložení.Pohodlný: měkký silikonový prsní nástavec a tělo sběrače.Snadné použití a čištění: 1dílná konstrukce.Tichý a diskrétní sběrač mateřského mléka.Lehký a přenosný, ideální na cesty: vezměte si jej s sebou kamkoli jako svého pomocníka při kojení.Bezpečný pro vás i pro dítě: všechny části, které se dotýkají mateřského mléka, jsou vyrobeny bez BPA. Vyrobeno ze 100% potravinářského silikonu.Pojme až 100 ml mateřského mléka.Není odsávačkou mateřského mléka – sběrač mateřského mléka nebo silikonová odsávačka nevytváří žádné sací cykly, které by aktivně a účinně odstraňovaly mléko z prsu.Balení obsahuje: 1x silikonový sběrač mateřského mléka, 1x silikonová zátka, 1x víčko, 1x šňůrka s klipem.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Medela silikonový sběrač mateřského mléka výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here