Kyselina hyaluronová vám vrátí mladistvou pleť

0
113

Není žádným tajemstvím, že už po 25. roku života dochází k postupnému stárnutí pleti, kdy se začínají objevovat první vrásky. Tento naprosto přirozený proces vzniká ubýváním kyseliny hyaluronové v organismu, která by se dala označit za největší zásobárnu vody. Z toho důvodu bychom měli tělo touto velmi cennou látkou pravidelně a dostatečně zásobit, abychom si co nejdéle uchovali svěžest a vitalitu pokožky.

Odhalte blahodárný efekt hyaluronu

Kyselina hyaluronová je pro naši pleť skutečným požehnáním, neboť na sebe dokáže navázat vodu v množství až 1000násobku své hmotnosti. Tato hydratační látka se nachází přirozeně v našem těle, a to konkrétně v mezibuněčné hmotě. Z toho důvodu se v mladším věku regeneruje kožní tkáň mnohem snáze, jizvy se hojí rychleji. Pleti nechybí jas, pružnost a pevnost. Kyselina hyaluronová se dělí na 3 typy, a to vysokomolekulární, středněmolekulární a nízkomolekulární. Pro naši pokožku jsou nejvhodnější poslední dva jmenované, neboť tato forma hyaluronu dokáže projít nejen pokožkou, ale též klouby. Tyto formy nalezneme v kosmetických přípravcích nejčastěji.

Působení na buněčné úrovni

Hyaluronové sérum, jež je možné používat jako denní nebo noční krém, proniká hluboko do pokožky, díky čemuž se může pochlubit anti-aging efektem. Dochází k intenzivní hydrataci zapříčiněnou postupným uvolňováním molekul vody, čímž je stimulována tvorba kolagenových vláken a kožních buněk. Pleť je znovu perfektně hydratovaná, dochází k jejímu vyhlazení a redukci vrásek. S použitím séra je vhodné kombinovat kyselina hyaluronová tablety, které zvyšují účinnost této velmi cenné látky. Zajistíte si tak obnovu jak vnější, tak vnitřní vrstvy kůže, a současně si udržíte v kondici i váš kloubní systém. Výsledkem této terapie je viditelné zlepšení stavu nejen pokožky, ale též vlasů, nehtů a sliznic.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here