Co prospívá mužské plodnosti?

0
113

 

Ženská a mužská plodnost patří v dnešním světě k velmi probíraným tématům. Ženy, které se na početí dítka chystají, mají dopředu obavy, jak rychle se jím podaří počít, protože mají nezřídka špatné zkušenosti z okolí. Kamarádky, rodinné příslušnice, kolegyně v práci… všude je někdo, komu se bohužel nedaří děťátko počít. Proč je tomu tak a dá se podniknout něco, abyste měli lepší předpoklad pro klasické početí bez zásahů lékařů?

Pomozte mužské plodnosti svou zodpovědností

Životní styl a doba napomáhají k tomu, že žijeme nezdravě. Proto chce-li pár počít dítě, měl by začít žít zdravě. Tak budete mít nejvyšší předpoklad pro podporu mužské plodnosti a kvalitní sperma.

To znamená, abyste sportovali, přestali kouřit, také omezili konzumaci alkoholu. Není dobré ani stresovat se denně v práci či kdekoli jinde. Stejně tak pokud pracujete „od nevidím do nevidím“, časem se to projeví na spermatu.

Možná jste si mysleli, že jde o babské povídačky, ale dlouhodobé sezení na kole také negativně ovlivňuje tvar a kvalitu spermií. Na kole klidně jezděte, ale všeho s mírou. Vyhýbat byste se měli horké vodě, spermie mají rády teplotu o něco nižší, než je tělesná.

Začněte nosit trenýrky. Je to ideální prádlo pro kvalitu spermatu, varlata se nepaří, nezahřívají. Také počítač na klíně není vhodný. Díváte se tak na film? Nebo pracujete? Z dlouhodobého hlediska to škodí zdraví i spermatu.

Také pozor na léky. Informujte se vždy předem, jestli nemají negativní vliv na spermie.

Chcete-li počít, je dobré mít pohlavní styk 3x týdně. Mezitím si dejte půst, vaše sperma to uvítá.

Doplňky stravy na podporu spermií

Pro ženy existují doplňky stravy pro období, kdy plánují nebo již pracují na miminku. To je docela známá věc. Ale i pánové si mohou koupit podobný preparát – například kvalitní Folandrol, doplněk stravy, který podporuje normální spermatogenezi a příznivě ovlivňuje kvalitu spermií.

Vynaložené úsilí se vám vrátí v podobě kvalitnějšího života, zlepšení zdraví a jistě i krásného zdravého miminka, které se na vás brzy bude smát z postýlky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here