Kvasinková sezóna

0
89

V našich zeměpisných šířkách jsou červnové dny z celého roku nejdelší a se zvyšujícím se počtem hodin, kdy září slunce, se zvyšují i teploty vzduchu a vod. Stojatých i tekoucích, v nádržích či tocích, přírodních i umělých.

Kromě slunečního svitu a letních radovánek se ale na scénu dostávají i nepopulární mykózy, na něž některé ženy trpí i mnohokrát do roka, o nejvyšší četnosti v koupací sezóně nemluvě.

Aby se vám krásně dlouhé letní dny nezdály naopak k nevydržení strašlivě nekonečné a nemusely jste si zoufat nad svými tělesnými útrapami typickými pro ženy s oslabenou imunitou intimních partií, můžete se konečně chronických mykóz zbavit.

S pomocí enzymoterapie prostřednictvím léku Wobenzym se můžete dostat do skupiny žen, které si užívají léta, tepla i pohodového koupání beze strachu z kvasinkových infekcí už jen z pohledu na mokré plavky.

3x denně 7 tablet Wobenzymu po dobu 10 týdnů funguje jako posilující kúra, která postiženým vaginálním tkáním pomůže obnovit imunitu, která bude dostatečnou bariérou proti vnějšímu prostředí. Pokud jste právě v akutní fázi a užíváte antimykotika, nasaďte Wobenzym ve stejné medikaci ihned jako podpůrnou léčbu a pokračujte i po vymizení příznaků. Stávající kvasinková infekce ustoupí rychleji, omezí se průvodní příznaky a nepříjemné svědění až bolest a zasažené tkáně se rychleji a zcela zhojí. Několika týdenní investice do sebe vám zase dovolí mít bezstarostné nejen letní radovánky. Více na www.wobenzym.cz.

 

5.0
01

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here