Který mixér je nejlepší? Ten multifunkční!

0
1320


Kuchyňský mixér je naprosto běžnou součástí snad každé kuchyně. Díky němu se nám v kuchyni velmi usnadní práce s přípravou pokrmů, proto by měl být mixér kvalitní a měl by nám dlouho vydržet. Na trhu se však nabízí obrovské množství mixérů, které nabízí různé funkce a jsou vyrobeny z různých materiálů. Který mixér je nejlepší?

 

V kuchyni potřebujeme mimo jídlo uskladnit i veškeré spotřebiče, které využíváme k vaření. Sekáčky, mlýnky, kráječe… Také už nevíte, kde budete veškeré kuchyňské pomocníky skladovat? Řešení je jednoduché, pořiďte si jeden kvalitní kuchyňský mixér, který zvládne hned několik funkcí v jednom! Doporučit vám můžeme například multifunkční mixér s výhřevným tělesem Orava RMH-900, který je vhodný jak pro klasické mixování, tak i pro sekání, krájení nebo drcení. Skvěle se hodí také pro přípravu zdravých smoothies z ovoce a zeleniny nebo pyré. Díky výhřevnému tělesu lze multifunkční mixér s výhřevným tělesem Orava RMH-900

využít také pro přípravu lahodných polévek, omáček nebo při přípravě kojenecké stravy.

 

Multifunkční mixér Orava nabízí 8 programů: polévka s kousky, krémová polévka, omáčka, vaření, smoothie, mixování, drcení ledu a funkce Pulse. Ovládání mixéru je velmi snadné, jelikož je mixér opatřen velkým displejem a ovládacími tlačítky. Topné těleso mixéru Orava nabízí tři stupně teploty: 60 ° C, 80 ° C a 100 ° C. Celkově můžete na mixéru využít tři rychlosti.  Aby bylo vaření co nejefektivnější, využít můžete funkce časovače či odkladu vaření. K mixéru jsou přiloženy i dvě nádoby – 1,75 l na studené ingredience a 1,4 l na polévku. Pro lepší stabilitu je mixér opatřen gumovými nožičkami. Mixér Orava je velmi bezpečný, na konci programu se sám vypne a je opatřen bezpečnostním víkem se zámkem.

 

Chtěli byste ve vaší kuchyni také ušetřit spoustu místa a vlastnit multifunkční mixér, který bude vaší pravou rukou? Pak navštivte stránky www.orava.cz, kde si svého favorita vybere každý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here