KAdermin práškový sprej 50 ml z lékárny Benu.cz

0
60

KAdermin práškový sprej 50 ml od výrobce Valtix Pharma s.r.o. je k dostání za cenu 231 Kč. Přejít do obchodu.

KAdermin práškový sprej je zdravotnický prostředek, ve formě práškového spreje, který vytváří ochrannou bariéru, a tím napomáhá hojení drobných ran, vředů, odřenin, lehkých popálenin a poškození kůže, plenkových vyrážek, potniček a povrchových úrazů.KAdermin práškový sprej se používá k hojení pooperačních ran včetně pupečníkového pahýlu. KADERMIN PRÁŠKOVÝ SPREJ vytváří ochrannou bariéru, která chrání proti mikrobiální nákaze a urychluje hojení. Funkce bariéry je zajištěna působením kaolínu s kyselinou hyaluronovou: kaolín absorbuje přebytečný výpotek z rány, zatímco kyselina hyaluronová podporuje hydrataci tkáně. Díky antimikrobiálním vlastnostem patentovaného komplexu SCX (oxid křemičitý obohacený o ionty stříbra a chlorhexidin) je vrstva z kaolínu a kyseliny hyaluronové odolná vůči mikrobiální nákaze z vnějšího prostředí, čímž je zvýšena ochrana a podpora rychlejšího hojení ran. Balení obsahuje 50 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si KAdermin práškový sprej 50 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here