ActiMaris Sensitiv roztok výplach a čištění ran 300 ml z lékárny Benu.cz

0
58

ActiMaris Sensitiv roztok výplach a čištění ran 300 ml od výrobce ActiMaris AG je k dostání za cenu 376 Kč. Přejít do obchodu.

ActiMaris Sesitiv roztok na rány je určený k urychlení hojení ran a zánětů na kůži i sliznici. Čistí rány od hnisu, povlaku, snižuje množství mikrobů v ráně, snižuje zánět, otok a podporuje proces hojení. Vhodný i pro citlivou a podrážděnou kůži a sliznice dutiny ústní, nosní a genitálií. Vhodný i pro děti a kojence.Používá se k obkladu či oplachu rány, mechanickému čištění (např. navlhčeným vatovým tampónem), k výplachům a ošetření dutiny ústní při výskytu např. aft, kandidózy, zánětů dásní či jazyka. Při zánětech hltanu a krčních mandlí vhodné použít ke kloktání. Vhodný i k výplachům dutiny nosní při akutních či chronických zánětech nosu a vedlejších nosních dutin. Na preoperační čištění, oplachy a výplachy ran. Na zvlhčení a změkčení obvazového materiálu a krytí ran při jeho výměně, pokud je přilepeno k ráně. snižuje zánět a urychluje proces hojeníeliminuje škodlivé mikroby – díky oxidačnímu efektu aktivního kyslíkusnižuje otok a případný zápach rányvytváří optimální pH v ráně a tím napomáhá hojení – díky účinku ionizované zásadité mořské vodydodává tkáním kyslík a potřebnou energiiBalení obsahuje 300 ml roztoku.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si ActiMaris Sensitiv roztok výplach a čištění ran 300 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here