Jsou kontaktní čočky s UV filtry lepší, než sluneční brýle?

0
2696

Nosit brýle je pro mnohé nepohodlné, a to nejen v létě. Spousta z nás se jim vyhýbá také proto, že máme pocit omezení, nelíbí se nám, jak v brýlích vypadáme, působíme přísným dojmem, případně nám brýle zbytečně přidávají na věku. V neposlední řadě jde také o odkládání brýlí kvůli provádění nejrůznějších sportů, jež jsou teď v létě aktuální, a tato korekce zraku je při dané aktivitě takřka nemožná.

Proč právě kontaktní čočky s UV filtrem?

Kupříkladu kontaktní čočky ACUVUE® OASYS with Transitions mají technologii Light Intelligent Technology™, a tak zajišťují dokonalou kvalitu vidění se zvýšeným kontrastem a sytějšími barvami bez stínů a odrazů. Díky tomu, že jsou tyto kontaktní čočky obohaceny o UV filtry nejvyšší třídy, získáte 100 % ochranu před škodlivými účinky slunečního záření. Můžete je samozřejmě kombinovat i se slunečními brýlemi.

Počítejte s plným komfortem použití, tedy bez suchých očí a pocitu, že vám v očích kontaktní čočky překáží. Vybírat můžete z mnoha mínusových i plusových dioptrií, stejně tak je mohou použít lidé s krátkozrakostí i dalekozrakostí.

Tento druh čoček se rychle přizpůsobí převládajícím světelným podmínkám, absorbují nadměrné množství světla, chrání před náhlým oslněním, bolestí, rychlým šilháním i zakrývání očí rukama. V noci čočky snižují záři světlometů.

Všechny kontaktní čočky ACUVUE® se řadí k nejlepším dostupným kontaktním čočkám na našem trhu.

Hledáte mimořádné pohodlí a dokonalé vidění zároveň?

K moderním a maximálně pohodlným se řadí kontaktní čočky #bioview Monthly, jež jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu 3. generace. Jsou zárukou pohodlí uživatele i dokonalého vidění. Kombinace Wetting Agent a Surface Grafting propůjčuje těmto kontaktním čočkám měkký a hedvábný povrch. Dokonale zvlhčený materiál udržuje vodu v celé čočce, čímž zajišťuje vysoký komfort používání a přechází pocitu suchého oka.

Také vás jistě potěší, že se #bioview Monthly vyznačují maximálně vysokou propustností kyslíku, dokonce nejvíce z čoček dostupných na trhu a přináší očím svěžest. Bude vám v nich příjemně i při použití čoček od rána do večera.

Nezbývá, než vyzkoušet některé kontaktní čočky s UV filtrem a těšit se z jejich výborné funkce.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here