Jak účinně bojovat s metličkovými žilkami? Pomůže krém!

  0
  2451

  Spousta z nás se zvláště nyní v létě denně trápí tím, jak vypadají naše stehna, lýtka, boky, stydíme se obléknout do krátkých sukní či plavek. Důvodem však nemusí být vůbec celulitida nebo obezita, které nás nejčastěji napadnou, ale nehezky vypadající žilky ve tvaru metliček. Právě nohy jsou místem, kde se nejčastěji vyskytují, není ale žádným překvapením, když je vidíme i v obličeji, nejčastěji v okolí nosu.remescar_cz

  Jestliže i vy patříte k těm, komu „zdobí“ metličky nohy či tvář, vyzkoušejte snadnou a účinnou pomoc v podobě krému s názvem Remescar metličkové žilky. Ihned po použití se viditelnost žilek zmírní až o 43%. Vytrváte-li v používání krému po dobu 2 – 3 měsíců, začnou látky obsažené v krému působit v žilních stěnách a zlepšení dosáhne až 51%. Výsledky byly prokázány klinickým testováním po období 3 měsíců.

  Kde se nevzhledné červené žilky berou

  Může se to zdát nefér, ale někdo za vznik metličkových žilek nemůže, někdo naopak k jejich tvorbě přispívá svou životosprávou. K jejich tvorbě můžeme mít genetické dispozice, může za ně ale i obezita, chybějící pohyb, změny v období těhotenství, hormonální nerovnováha či vysoká zátěž nohou, slunění nadmíru i vysoký krevní tlak.

  Jak krém funguje?

  Krém na metličkové žilky působí ve dvou fázích:

  1. Po aplikaci krém působí jako ochrana, díky modifikaci odrazu světla od ochranné vrstvy přichází zlepšení, které hned uvidíte.
  2. Ve druhé fázi při dlouhodobém používání má krém účinek na propustnost buněčných stěn a krevní viskozitu. Je redukována akumulace krevních destiček a také je zajištěna prevence mikrožilního poškození. Dochází i ke snížení žilního zabarvení a stimulaci mikrocirkulace.

  Kupte si krém Remescar metličkové žilky online nebo v kamenné prodejně

  Výborné je, že si krém můžete koupit jak cestou domů z práce, tak z pohodlí domova. Je k dostání v lékárnách Dr. Max, Benu, Alphega, v drogeriích – např. v DM drogerii nebo prostřednictvím internetových obchodů.

  Bojujte s červenými metličkami účinně, uvidíte, že za pár měsíců se budete radovat z výsledků a vaše sebevědomí rázem stoupne.

  3.8/5 - (10 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here