Hodinky pro každou příležitost: 3 TOP tipy, které zrovna frčí

0
858

Hodinky už dávno nejsou pouhý měřič času. Své nezastupitelné místo mají ve stylu oblékání i společenských událostech, kdy značí eleganci a prestiž. Máme pro vás 3 TOP tipy na stylové a moderní kousky pro dámy i pro pány.

Obsah článku

Dřevěné hodinky jsou stylové a lehké

Dřevěné hodinky se staly módní trefou posledních měsíců. Originální a stylový prvek odráží současný požadavek na udržitelný rozvoj. Dřevěné hodinky jsou tak nejen vysoce stylové a in, ale jsou také ekologickým produktem. Díky jejich lehkosti je navíc téměř neucítíte. Tyto hodinky skvěle podtrhnou vaši jedinečnost a osobitost. Rozhodně s nimi v davu nezapadnete! I přední světoví návrháři se v poslední době předhánějí, kdo své módní pánské a dámské kolekce doplní o dřevěné trendy hodinky.

Solární hodinky se nabíjejí pomocí přírodního zdroje

Sázka na originalitu vyšla na jedničku! Systém solárního pohonu hodinek totiž využívá nevyčerpatelný zdroj přírodní energie – sluneční světlo. Zcela tak odpadá nutnost měnit v hodinkách baterie, které zatěžují životní prostředí. Hodinky se samy neustále nabíjejí pomocí solárního článku, který je uložen pod sklíčkem a jeho energie vydrží až 9 měsíců. Patentovaná technologie, která patří mezi skutečnou špičku v oblasti vývoje a designu hodinek.

Chytré hodinky mají mnoho užitečných funkcí

Přejete si skutečně moderní přístroj, který má mnoho funkcí? Zvolte smart watch, tedy chytré hodinky. Ty se stanou prodlouženou rukou vašeho telefonu, s nímž jsou bezdrátově propojeny pomocí funkce Bluetooth. Dozvíte se tak ihned o příchozí zprávě, můžete s nimi přijmout i odmítnout hovor, přehrávat hudbu nebo využívat mnohé další užitečné aplikace, jako je například navigace. Tyto hodinky se stanou vítaným pomocníkem i při vaší sportovní aktivitě.

A co vy? Jaké hodinky se nejvíce hodí vám?

Zdroj obrázku:

wavebreakmedia / Shutterstock.com

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here