Hledáte zajímavé, netradiční, a přitom praktické dárky? Nechte se inspirovat

0
1415

V podstatě celoročně máme pro koho shánět dárky. Z rodiny každou chvíli slaví někdo narozeniny, přichází významné události, v zimě se obdarováváme na Vánoce, jindy chceme někoho potěšit jen tak, protože jej máme rádi. Máte dostatečnou zásobu tipů na dárky, které upotřebí téměř každý, ale nejsou až tak běžné? Tady je pár nápadů pro vaši inspiraci, ta se vždy hodí.

Kosmetika, která obdarovaného zaujme

Přijde vám fádní, dávat někomu deodorant, dárkovou kazetu s mycími potřebami, nebo třeba pěnu do koupele? Což takhle věnovat mu suchý šampón na vlasy? Že jej nikdo u vás doma nepoužívá? To je chyba! Jejich složení i způsob, jak fungují, je totiž v mnohém dál, než tomu bylo před desetiletími. Www.batiste.cz představuje suché šampony, po jejichž použití vypadají vlasy hezky upravené, bohaté, jako by byly právě umyté. Používat se mohou na přírodní vlasy všech barev, ale i na vlasy barvené. Také vás mile potěší jejich příjemná vůně a trvanlivost tři roky.

Další zajímavostí, která se skvěle hodí jako dárek, je veganská kosmetika. Stačí nakoupit si z nabídky kvalitních surovin ty, jež má obdarovaný rád a vyrobit mu doma (nebo jej nechat vyrobit si) kupříkladu vlastní domácí sprchový gel, tělové mléko nebo třeba koule do koupele. Použít k výrobě lze ingredience mnoha vůní, barev a připravit díky nim konečné mycí či relaxační výrobky mnoha podob. V každém bude něco z vás či toho, kdo jej zhotovil.

Nejen ženy, ale také muži, jež trpí kruhy pod očima, vám budou vděční a skutečně ocení krém na váčky pod očima i na tmavé kruhy pod oblastí spodních víček očí. Mohou vznikat přemírou stresu, nedostatkem spánku, špatnou stravou a životosprávou, stárnutím, vysolováním očí např. při práci na počítači… Zlepšení obdarovaný zpozoruje ihned po aplikaci, dojde k vypnutí pokožky, zmírnění otoků a bránění kontrakcím mikro-mimických svalů.

Darujte svým blízkým to, co ocení a čemu budou rádi. Výše uvedená kosmetika je důkazem toho, že ani drogistické zboží nemusí být nudné a bez nápadu.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here