Gillette Fusion5 náhradní hlavice 16ks z lékárny Benu.cz

0
154

Gillette Fusion5 náhradní hlavice 16ks od výrobce Procter & Gamble je k dostání za cenu 2499 Kč. Přejít do obchodu.

Náhradní holicí hlavice pánského holicího strojku Gillette Fusion5 mají 5 břitů snižujících tření, které umožňují hladké a dlouhotrvající oholení. Břity jsou umístěny blízko u sebe, což zajišťuje úžasný komfort. Na zadní straně holicí hlavice je navíc zarovnávací břit pro těžko přístupná místa a úpravu vousů. Náhradní holicí hlavice Gillette Fusion5 lze použít pro všechny holicí strojky Gillette Fusion5.Benefity:Hladké oholení 5 břitů Gillette za příjemnou cenu.Vyrobeny s břity snižujícími tření, které umožňují až 20 oholení jednou holicí hlavicí.Zarovnávací břit pro těžko přístupná místa a na úpravu vousů.Až 16 měsíců holení jedním balením.Měkké mikrolamely jemně napnou a vyhladí pokožku, a připraví tak vousy na hladké oholení.Náhradní holicí hlavice lze použít s rukojeťmi holicích strojků ProGlide, ProShield a Fusion.Balení obsahuje 16 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Gillette Fusion5 náhradní hlavice 16ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here