Geladrink Fast Pure práškový nápoj 360g z lékárny Benu.cz

0
49

Geladrink Fast Pure práškový nápoj 360g od výrobce Orling je k dostání za cenu 809 Kč. Přejít do obchodu.

Geladrink Fast Pure práškový nápoj je doplněk stravy. Kloubní výživa s kolagenními peptidy 3000 Da. Z kolagenu typu I, II, III. S antioxidanty a boswelií serratou. Ve složení naleznete hydrolyzovanný kolagen typu I, II, II – kolagenní peptidy Gelita, boswelllia serrata, ostopestřec mariánský extrakt, vitamín B6 – AntiHcy, vitamín B12 – AntiHcy, kyselina listová – AntiHcy, vitamín C, vitamín E, selen a měď. Kolagen tvoří těla všech živočichů. Představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek. Kolagen je vláknitá, ve vodě nerozpustná bílkovina, jejíž zásluhou naše těla, která jsou ze 70 % voda, nejsou tekutá resp. kapalná. Z toho je vidět, jak velký význam má kolagen pro strukturu a integritu našich těl. Je to právě kolagen, díky kterému se živočichové pohybují. Kolagen je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především pevnost a pružnost. Aminokyselinové složení kolagenu je naprosto mimořádné, glycin, prolin, lysin a jejich hydroxylované formy, jako jeho hlavní komponenty, se nenacházejí v tak vysokém zastoupení v žádné jiné bílkovině. V rostlinných bílkovinách, tedy v celé rostlinné říši, se kolagen nevyskytuje vůbec.
Strukturu nativního kolagenu typu I, II, III atd. lze přirovnat k lanu. Soustava vláken kolagenu typu II, jakýchsi kolagenních lan, tvoří nosnou arkádovitou kostru celé chrupavky. Pojivová tkáň nasycená kolagenem s pevnou arkádovitou strukturou odolává okamžitému i dlouhodobému přetěžování. V chrupavkách tvoří kolagen chrupavkové buňky. Hlavní úlohou kloubní výživy je tedy regenerace, výživa a ochrana chrupavkových buněk. Chrupavkové buňky vyživují kolagenní peptidy s molekulovou hmotností cca 3000 Da.

Kolagenní peptidy Gelita 3000 Da jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu (lano nastříhané na malé kousky). Tyto malé kolagenní fragmenty jsou 100x menší než molekula nativního kolagenu a mají prokázanou biologickou aktivitu. Vyživují buňky pojivových tkání, přinášejí stavební hmotu a bioinformace, stimulují množení buněk pojivových tkání a mladé buňky pak zvyšují tvorbu kolagenu o 100 % již za 11 dní podávání (Oesser 2003). U 100x většího nativního kolagenu typu I, II, III atd. biologická aktivita prokázána nebyla. K výživě kloubů jsou tedy vhodné kolagenní peptidy s molekulovou hmotností cca 3000 Da.

Boswellia serrata – extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata je více než 5000 let používán ajurvédskou vědou a přispívá ke zdravému stavu kostí a kloubů.

Vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu pro zdravé kosti a chrupavky a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant.

Ostropestřec mariánský obsahuje silymarin, přispívá k pročištění a normální funkci jater a trávení.

Vitamín E a Selen jsou silné antioxidanty a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Měď přispívá k udržení zdravého stavu pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant.

AntiHcy – Vitamín B6, B12, Kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Balení obsahuje 360 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Geladrink Fast Pure práškový nápoj 360g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here