Geladrink FORTE HYAL nápoj 7 příchutí 14x14g z lékárny Benu.cz

0
55

Geladrink FORTE HYAL nápoj 7 příchutí 14x14g od výrobce Orling je k dostání za cenu 459 Kč. Přejít do obchodu.

Geladrink FORTE HYAL PURE je hloubková kloubní výživa s klinicky testovanými kolagenními peptidy 3000 Da z kolagenu I, II, III s hyaluronanem sodným v denní dávce 100 mg.

Kolagenní bílkovina přispívá k udržování zdravých kostí. Kolagen je vláknitá bílkovina, která tvoří těla všech živočichů, představuje 30 % všech tělních bílkovin a tvoří 70 % sušiny kloubních chrupavek.

Kolagenní peptidy Gelita 3000Da jsou enzymaticky naštěpené fragmenty kolagenu, které mají prokázanou biologickou aktivitu.

Glukosaminsulfát je součástí makromolekul tvořících amorfní složku mezibuněčné hmoty chrupavky, obsahuje organicky vázanou síru.

Chondroitinsulfát je přirozenou součástí pružné mezibuněčné hmoty chrupavky a pojivových tkání, vyskytuje se v chrupavce, kostech, rohovce, kůži a arteriální stěně, obsahuje organicky vázanou síru.

Hyaluronan sodný se ve velkém množství se nachází v synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži, váže na sebe vodu, pojme přibližně tisícinásobek vody ke své hmotnosti a ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání – chrupavek.

MSM obsahuje organicky vázanou síru, která je přítomná v příčných vazbách kolagenu, tyto disulfidické můstky jsou odpovědné za pevnost a stabilitu kolagenních molekul.

Boswellia Serrata extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata přispívá k normálnímu stavu kloubů a kostí,

Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek, a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem ? antioxidant.

Vitamin E a Selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem ? antioxidanty.

Mangan přispívá k udržení normálnímu stavu kostí.

Mangan a Měď podporují normální stav pojivových tkání a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty.

Příchutě: jahoda, broskev, višeň, černý rybíz, ananas, meloun, pomeranč.

Balení obsahuje 14x 14 g = 14 denních dávek v 7 příchutích.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Geladrink FORTE HYAL nápoj 7 příchutí 14x14g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here