Fitness trenér Zdeněk Ledvina, Květnice

0
1454
Fitness trenér Zdeněk Ledvina, Květnice
Fitness trenér Zdeněk Ledvina, Květnice

Nabízím projektování wellness a fitness center, výživové poradenství, sportovní diagnostiku, osobní a skupinové tréninky. Provádím fyziofitness pro golfisty, kondiční cvičení, thajský box a sebeobranu. Zajišťuji návrhy designu a vybavení pro wellness a fitness centra.

Sportovní a kondiční specialista, absolvent psychosociálních studií UK, zakládající člen asociace MMAA, předseda komise rozhodčích a trenérů mma, autor DVD Fyziofitness pro golfisty, coach českých herců, projektant a designer fitness center na klíč, mma fighter

Jako malý kluk jsem si stoupl do brány, abych šel ve stopách dědečka i otce. Po 13 letech jsem kopačky vyměnil za záchranný plovák VZS ČČK. Touha dozvídat se víc mě dostala z vody do univerzitních lavic, ale jen mentální trénink mi nestačil.  Propadl jsem Thajskému boxu a jeho filozofii, jež mě dovedla k principu kalokagathia a ta k bodybuildingu až na prestižní světovou soutěž Mr. Universe. V této době byste mě našli u záchranné služby nebo jako osobního bodyguarda.

Během studií jsem si utřídil myšlenky a šel jasným směrem lifestyle a fitness coachingu, kterému předcházelo projektování fit center, osobní tréninky fitness & funkčního cvičení a také další sebevzdělávání.

Při práci s úspěšnými sportovci mě napadla myšlenka propojení bojových sportů a golfu. Ve spolupráci s Markem Novým (European Chalenge Tour), vznikl DVD projekt, který se jako jediný věnuje kompenzačnímu fyziofitness pro golfisty.

Láska k bojovým sportům ve mne neustávala, a tak jsem se stal jedním ze zakládajících členů MMA asociace a zároveň i předsedou komise rozhodčích a trenérů MMA. MMA (mixed martial arts) není jen boj, což zakouším jako bojovník, jehož příprava zahrnuje trénink atletiky, freedivingu, crossfitu a třeba i gymnastiky.

V současné době se zabývám přípravou herců do filmových rolí a komplexním sportovním coachingem, který začíná diagnostikou pod záštitou UK FTVS. Sport coaching není jen trénování v posilovně. Tento pojem  zahrnuje celkovou péči ve spolupráci s lékaři, fyzioterapeuty, výživovými specialisty a odborníky v příslušných sportech.

Sport coaching Vás dostane do fyzické, mentální i zdravotní  kondice.

Kontakty na Fitness trenéra Zdeněk Ledvina, Květnice

Web: www.ledvina-academy.cz

Mobil: +420 777 934 915

E-mail: ledvinaz@gmail.com

Adresa firmy:

Rulíková 567
25084
Květnice

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here