Fitness trenér Petr Sedláček, Neratovice

0
1892
Fitness trenér Petr Sedláček, Neratovice
Fitness trenér Petr Sedláček, Neratovice

Nabízím služby osobního trenéra a kurzy hubnutí.

Služby:

Vstupní diagnostika

Zjistěte jak správně začít cvičit v domácí tělocvičně.Naučíte se, jak správně připravit tělo pro jakékoliv další cvičení. Odnesete si solidní základ, na kterém můžete dále stavět.

Komplexní programy hubnutí

Komplexní programy s individuální péč jsou určeny je pro klienty, kteří chtějí osobní přístup a výsledky.Ušetříte tak volný čas, který byste jinak strávili v kolonách při dojíždění.Nemusíte opouštět své dítě, když si chcete hubnout. Hubnete zdravě a efektivně pod odborným dohledem profesionála.Cvičít mužete v soukromí Vašeho domova bez zvědavých pohledů ostatních.

Seminář „Cesta ke zdraví“

Plán zdravého života pro celou rodinu

Každý z nás potřebuje k životu pohyb. Bohužel doba je taková, že času mnoho nezbývá. Chcete cvičit doma, venku, nebo v kanceláři když máte zrovna čas? Tak potom je Skype Trenér řešením přesně pro vás. Cvičení si předem naplánujete podle svých časových možností. Cvičit můžete odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.Využíváte tak plně hodnotnou službu osobního trenéra a co víc, každý měsíc se můžete zúčastnit živého setkáni pod názvem „cesta ke zdraví“, kde si veškeré cviky zopakujete osobně s Vaším trenérem a zároveň zapracujete na své motivaci a regeneraci těla. V průběhu semináře se naučíte i něco nového. Ne všechny věci lze totiž vysvětlit slovy.

Kontakty na Fitness trenéra Petr Sedláček, Neratovice

Web: www.trener-hubnuti.cz

Mobil: +420 776 657 157

E-mail: trener.nahubnuti@gmail.com

Adresa firmy:

Mládežnická 422
27711
Neratovice

Otevírací hodiny:

  • Dle dohody
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here